Разделы
Главная | Авто и мото | За п’ять місяців 2017 року легалізовано працю майже 8 тис. мешканців Донеччини

За п’ять місяців 2017 року легалізовано працю майже 8 тис. мешканців Донеччини

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Неофіційна заробітна плата – це тягар сучасності, який, перш за все, лягає на плечі найманого працівника. Так, отримуючи заробітну плату "у конверті", робітник виявляється абсолютно незахищеним перед роботодавцем. Усна домовленість про розмір грошової винагороди не закріплена юридично, а отже роботодавець сам вправі вирішувати, скільки та коли платити за отриману послугу чи виконану роботу. Відповідно, найманий робітник не має ніяких гарантій та доказів у підтвердженні дійсного розміру заробітної плати та стажу роботи.

Протягом п’яти місяців 2017 року за результатами роботи відомства вже легалізовано працю 7,9 тис. найманих працівників, за рахунок чого до бюджету додатково надійшло 6,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 0,6 млн грн військового збору.

 

Не припиняється робота фіскалів і з підприємствами регіону відносно підвищення заробітної плати. На даний час 462 підприємства вже підвищили рівень заробітної плати вище за мінімальну, за рахунок чого бюджет отримав 1,2 млн грн податків та зборів.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0