Разделы
Главная | Авто и мото | НАДАННЯ НЕРУХОМОСТІ В ОРЕНДУ: ЯК ЗАПОВНИТИ ФОРМУ № 20-ОПП

НАДАННЯ НЕРУХОМОСТІ В ОРЕНДУ: ЯК ЗАПОВНИТИ ФОРМУ № 20-ОПП

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

У разі надання в оренду об’єкта нерухомого майна або його частини повідомлення за формою № 20-ОПП подається до контролюючих органів як власником нерухомого майна — орендодавцем, так і орендарем у порядку та строки, визначені пунктами 8.3 — 8.5 розділу VIII Порядку обліку платників податків, затвердженого наказом Мінфіну України від 09.12.2011 р. № 1588.

Повідомлення про об'єкти оподаткування або об'єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП подається протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.

Кожному об’єкту оподаткування, що надається в оренду (орендується), присвоюється ідентифікатор, що прийнятий суб’єктом господарювання — орендодавцем (орендарем), а також зазначається фактичний стан об’єкта оподаткування на момент заповнення повідомлення за формою № 20-ОПП.

У графі 9 «Стан об’єкта оподаткування» повідомлення за формою № 20-ОПП суб’єкт господарювання (орендодавець) зазначає стан — «здається в оренду», суб’єкт господарювання (орендар) — «орендується».

У разі відсутності найменування таких об’єктів оподаткування у повідомленні за формою № 20-ОПП орендодавцем (орендарем) зазначається інвентарний номер об’єкта оподаткування, вказаний у договорі оренди.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0