Разделы
Главная | Авто и мото | Коли бажання гостя – справжній «закон»

Коли бажання гостя – справжній «закон»

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

«Боротьба за гостя» й забезпечення конкурентоспроможності свого бізнесу стають все більш креативними, потребуючи від готел’єрів тонкого психологічного підходу до вивчення актуальних вимог до сервісу, що до вподоби саме клієнту.

Таким чином, наприклад, нова стратегія гостинності від однієї з готельних мереж, що входять до складу французької корпорації Accor, була розроблена, базуючись на соціальному опитуванні, яке провели серед споживачів готельних послуг у шістьох країнах світу.

Результати дослідження показали, що, сьогодні, споживачеві важливо відчувати момент «високої соціальної взаємодії» - такий аспект, коли «і гість готелю, і той, хто відвідав його випадково» відчувають, що їм «радіють». Таку думку висловили більш ніж 80% респондентів, що пройшли опитування.

Стало зрозумілим, що й такі, до нещодавно «другорядні» нюанси, як музичне оформлення готелю, повинні бути розроблені не менш ретельно, як і інші основні елементи стратегії розвитку підприємства. Про важливість «правильної» музики, що зустрічає гостей у готелі, повідомили ще 79% опитаних.

Більш ніж 60% респондентів акцентували увагу на «людській складовій», як обов’язкового елементу процесу поселення гостя. У «новій стратегії гостинності», це побажання було реалізовано у вигляді «мобільної реєстрації».

Ще не так вже і давно, реєстрація «онлайн», яка дозоляє гостю здійснити «букінг» за допомогою свого мобільного пристрою, здійснила цілу хвилю інновацій у роботі систем керування готелями. Розробники такого типу софту намагалися створити програми, які здатні до взаємодії з максимальною кількістю різновидів існуючих гаджетів. Одним з найбільш вдалих рішень виявився сервіс керування готелями компанії OtelMS, модуль бронювання якого адаптивний під екран любого сучасного пристрою.

Але, «мобільна реєстрація» - це не по інтернет. Новаторство пропонує гостю пройти процес поселення й оформлення у готель, у будь-якому зручному для нього місці у лоббі. Наприклад, за стійкою бару, під час товариської бесіди. Для цього, навіть, створили спеціальний мобільний пристрій, що здатен сканувати паспорти та інші документи, які потрібні для реєстрації.

До речі, самі стойки рецепції, новатори не радять прибирати, так як вони є дійсними «атрибутами» справжнього готелю.

Окрему строку «нові правила гостинності» виділяють для «нової» кухні готелю. на думку новаторів, вона має не тільки бути різноманітною, але й задовольняти «окремі вимоги» гостей. У сучасному світі, слід враховувати те, що багато хто з відвідувачів, користуються спеціальними продуктами, такими як ті, що не містять цукру або, мають його певний вміст. При цьому, пропонуючи овочі та фрукти, слід брати тільки ті сезонні й дійсно свіжі варіанти, які притаманні даної місцевості ц певній порі оку.

Звичайно, для ефективного керування роботою готелю, особливо під час введення нових процесів, необхідно забезпечити його системою, спроможною надати увесь спектр повноважень керуючому. Сучасний ринок «готельного софту» пропонує безліч рішень такого питання. Наприклад, компанія

OtelMS, про яку вже згадувалося, змогла створити настільки вдалу систему керування готелями, що увійшла у трійку лідерів з продажу у країнах СНД та Східної Європи. А, її системою користується більш ніж 4 000 готелів по всьому світу.


Автор материала: OtelMS_Ukraine
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0