Разделы
Главная | Авто и мото | Унікальне розміщення: що обирають сучасні туристи

Унікальне розміщення: що обирають сучасні туристи

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Відокремлені особняки «поза містом», хатини на деревах та аутентичні лоджії – такі типи розміщення апартаментів стають все більш актуальними серед шанувальників туризму по всьому світу.

Відокремлені особняки «поза містом», хатини на деревах та аутентичні лоджії – такі типи розміщення апартаментів стають все більш актуальними серед шанувальників туризму по всьому світу.

Згідно з дослідженнями, що регулярно проводяться компаніями, задіяними у сфері туризму, цього року, близько 20% потенційних туристів, що проходили опитування, прагнуть обрати саме такий тип поселення.

Це не дивно, оскільки для більшості людей, мандрівки стають можливостю змінити звичну, та часто рутинну обстановку, шансом відчути нові емоції та спробувати зовсім інше життя, «примірюючи» його на себе.

Не менш важливим для мандрівників є й можливість заявити про себе та здивувати своїх друзів з соціальних мереж. Тому, близько 23% респондентів, зізналися, що готові спробувати «щось новеньке», виходячи з єдиного бажання – зафіксувати подію у вигляді фото чи відео матеріалів, якими потім можна буде «ділитися» на просторах інтернету.

Хостели та приватні апартаменти, також стають все більш популярними серед тих, хто планує здійснити мандрівки цього року. Й справа тут, не лише у рівні цін на такий вид апартаментів. Мандрівникам не менш цікаво відчути себе місцевим мешканцем, зупинившись на відстані від популярних туристичних центрів міст, там де тамтешнє життя можна бачити «без купюр» та прикрас.

Проте, ціни на апартаменти, також відіграють важливу роль у планах мандрівок для багатьох людей. Про те, наскільки важливо мати альтернативу у вигляді «бюджетного помешкання», заявило 43% серед учасників опитування. Для них. Така можливість фінансової економії, надає шанс відвідати якомога більше з запланованих місць, що їх цікавлять.

Нова тенденція, додає клопоту й готел’єрам, змушуючи останніх, не тільки шукати креативні місця розташування, що стануть до вподоби гостям, але й вирішувати питання контроля за своїм бізнесом, особливо, якщо апартаменти розташовані далеко від «вогнищ цивілізації».

Для багатьох, готовим рішенням стають сучасні технології, які втілюються у забезпеченні свого бізнесу різними системами контролю та іншими «онлайн інструментами», що дозволяють слідкувати за процесами роботи номерного фонду та своєчасно вносити правки до них. Серед подібних вдалих рішень, сьогодні, можна сміливо визначити систему керування готелями, яку розробили у компанії OtelMS.

Від самого початку, будучи успішними готел’єрами, у компанії розуміли головні виклики. Що виникають у підприємців в бізнесі цього напрямку. Тому, розробники компанії зуміли створити надійний софт, з яким легко впоратися, як персоналу, так і гостям, які бажають зробити бронювання.

Особи, що відповідають за контроль та ефективність бізнесу, мають оступи до усіх його аспектів, не залежно від того, як далеко від самого «розташування» вони знаходяться. Сервіс компанії OtelMS виявився настільки зручним, що сьогодні ним користуються чимало готелів та готельних мереж, розташованих у самих нестандартних місцях земної кулі.


Автор материала: OtelMS_Ukraine
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0