Разделы
Главная | Авто и мото | Індустрія гостинності 2019: популярні тенденції, що розвиваються

Індустрія гостинності 2019: популярні тенденції, що розвиваються

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Аналітики Sabre SynXis – технологічної компанії, серед напрямків діяльності якої є й створення «рішень для сфери гостинності», прогнозують для цієї індустрії, розвиток декількох споживчих трендів.

Аналітики Sabre SynXis – технологічної компанії, серед напрямків діяльності якої є й створення «рішень для сфери гостинності», прогнозують для цієї індустрії, розвиток декількох споживчих трендів.

Спираючись на результати досліджень, що проводилися компанією у декількох країнах, спеціалісти Sabre виділяють чотири напрямки, які в майбутньому будуть розвиватися, визначаючи рівень конкурентоспроможності бізнесу.

Одним з таких трендів, вже зараз, стає обладнання готелів «цифровими асистентами» та іншими віртуальними компаньйонами. Звичка людей до цифрового світу та його можливостей робить

потенційних відвідувачів зацікавленими у таких помічниках, які можуть розважити, навчити, відшукати необхідну інформацію, тощо. Різноманітні інновації успішно впроваджуються в індустрії гостинності вже 8 років і набирають швидкість у своєму розвитку.

Уявлення щодо ролі «оффлайн-ритейлерів» у розвитку цієї індустрії, що змінилося, виявило ще один тренд, пропонуючи споживачам розширені можливості та новий досвід контакту з брендами. Наприклад, сьогодні, готельний номер «для геймерів», який обладнаний згідно з новітніми тенденціями техніки, зокрема спеціальним освітленням, вже не здається дивним вкладенням коштів.

Безперечним трендом, також стає популяризація та розвиток віртуальної реальності. Можливість створення різних каналів передачі інформації споживачеві, диктує відповідний попит. Адже, то, як сучасні люди купують, де це роблять і як при цьому взаємодіють із продавцем, змінюється, додаючи нові процеси й освоюючи можливості, ними надані. Недарма, компанії, що займаються створенням «готельного софту», давно враховують цей факт.

Сучасні системи керування готелями, як наприклад сервіс компанії OtelMS (https://www.otelms.com/ua/?utm_source=ukrvse&utm_medium=release), дозволяють споживачам з максимальним комфортом здійснювати необхідні для бронювання готелю дії, адаптуючись до екрану пристрою, який використовують та, враховуючи мову користувача.

Сферу праці, як і сферу гостинності, цього року змінює ще один тренд. Такі тенденції, як «сервіс за запитом» або той же, «ко-воркинг» набирають популярність та вже мають «армію» фахівців, для яких альтернативний спосіб життя стає більш пріоритетним, ніж прив'язка до конкретного роботодавця або графіка роботи. Такий новий погляд на «робочу силу» дозволяє відкрити й нові канали комунікації зі споживачами, розвиваючи різні новаторські сервіси.


Автор материала: OtelMS_Ukraine
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0