Разделы
Главная | Авто и мото | Готельні «фішки»: курйози інновацій

Готельні «фішки»: курйози інновацій

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Не дивлячись на те, що нові технології створюють цілі нові популярні тенденції в індустрії гостинності, цілком покладатися на такі новинки, скоріше за все, ще рано

Не дивлячись на те, що нові технології створюють цілі нові популярні тенденції в індустрії гостинності, цілком покладатися на такі новинки, скоріше за все, ще рано.

З проблемами «тотальної автоматизації», на початку поточного року, зіткнулися в одному з японських готелів, персонал якого у більшості складали роботи та інші «смарт-автомати».

Новаторство, яке добре себе зарекомендувало кілька років тому, у наші дні обернулося суцільними проблемами з технікою на робочих місцях, скаргами від гостей та різними курйозними випадками.

Наприклад, один з автоматичних асистентів, в обов’язки якого входили відповіді на запитання клієнтів та допомога їм у пошуках інформації, не міг впоратися із завданнями, які легко виконували «розумні помічники» на мобільних пристроях відвідувачів. А, робот-помічник з номеру, реагував лише на хропіння гостей, яких постійно будив, питаючи в них, чим він може допомогти.

Автоматичні носії багажу, вміли доставити свій вантаж тільки у декілька кімнат зі всього номерного фонду готелю, та постійно робили «затори» у коридорах, коли зіткалися один з одним, що перешкоджало вільному пересуванню гостей. Підсумком цього стали постійні скарги відвідувачів, що змусило керівництво готелю, орієнтованого на «робото-тематику», замінити більш ніж половину зі своїх 243 роботів на звичайних людей.

Згідно з думками керівництва готелю, занадто швидкий розвиток одних технологій та не менш швидке старіння інших, й виявилося причиною неактуальності більшості з автоматів та програм готелю, при тому, як «людський фактор», навпаки, виявився найбільш міцною складовою процесу праці без збоїв та відсутності скарг від гостей.

Повернув працівників до своїх робочих місць, керівництво не тільки зуміло виправити всі недоліки, але й зберегло максимальний та зручний контроль над усіма робочими процесами, розвиваючи концепцію роботизації готелю за допомогою систем контролю та керівництва готелем.

Популярність таких сервісів сьогодні ф актуальна, і обґрунтована. Можливість керування власним бізнесом, без огляду на те, наскільки далеко він розташований, здійснювання контролю над усіма процесами його роботи та своєчасне делегування підлеглим певних повноважень – вдало продемонстрував сервіс компанії OtelMS. Унікальна система керування готелем, яка була створена готел’єрами, чудово «знається» на тонкощах цього бізнесу, забезпечує повний контроль процесів та безпеку збереження даних.

Сьогодні, цій сервіс вже вдало використовують більш ніж 4 000 готелів по всьому світу.


Автор материала: OtelMS_Ukraine
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0