Разделы
Главная | Авто и мото | Пріоритет – «тиша та приватність» апартаментів

Пріоритет – «тиша та приватність» апартаментів

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Дослідження, що проводили різні компанії, зайняті у індустрії гостинності, давно підтвердили те, що головним аспектом комфорту для відвідувачів готелів є тиша готельного номеру, що да можливість розслабитися та відпочити.

Пріоритет – «тиша та приватність» апартаментів

Дослідження, що проводили різні компанії, зайняті у індустрії гостинності, давно підтвердили те, що головним аспектом комфорту для відвідувачів готелів є тиша готельного номеру, що да можливість розслабитися та відпочити.

Непродумана звукоізоляція принесла чимало клопоту навіть готелям, що мають високий статус, коли спричинила цілий шквал скарг на шуми, які було чутно у номерах. А, ті з мандрівників, хто подорожує регулярно, відверто казали, що «тиша та приватність» - вже давно, є єдиним критерієм вибору, коли вони бронюють апартаменти.

Потрапляючи у нову обстановку, навіть звикла до частих подорожей людина, стає більш чутливою до тих зовнішніх факторів, що відволікають чи дратують. Шум вулиць, погана звукоізоляція між номерами готелю, звуки готельного «життя» чи слабка віброізоляція інженерного обладнання готелю, створюють обстановку, яка далека від комфортної та може дозволити людині відпочити.

Це викликає зниження рейтингів готелю у системах бронювання, що безумовно впливає на наповненість його номерного фонду. Тому, ті з готел’єрів, що не мали можливості контролювати цей аспект на етапі будівництва, змушені знаходити креативний підхід до реновації номерів.

Стіни, затягнуті тканинами, спеціальні килимкові покриття, купівля «готельних» дверей, що обладнані підвищеною звуковою ізоляцією, на жаль, не завжди гарантують рішення таких проблем. В хід йдуть різні «лайфхаки», у вигляді численних складок оббивки меблів, «спідниці» на ліжках, текстильні гардини замість жалюзі чи відмова від економних отворів під електричні розетки «наскрізь» - все для того, щоб розсіяти, заглушити та не пропустити максимум звуків.

Вирішуючи такі питання, не менш важливе й своєчасне знаходження недоліків у роботі готелю. Стів Джобс, був правий. Коли називав інноваційні рішення характерною рисою між лідером та відстаючим. Набагато складніше реагувати на численні скарги гостей, рятуючи рейтинг готелю, ніж підтримувати з клієнтами постійний діалог, дознаючись їхні думки щодо покрашень у роботі готелю.

Налагодити таке спілкування допомагають сучасні технології, що пропонують різні канали взаємодії з цільовою аудиторією. Наприклад, відома й популярна в світі, система керування готелями, яку створила компанія OtelMS, не обмежує контакт з гостем лише процесом бронювання номеру. Система дозволить підтримувати спілкування з гостями, отримуючи зворотній зв'язок через опитування чи аналогічні процеси, що збирають та допомагають аналізувати інформацію про думки клієнтів щодо рівня сервісу.

Така «гра на випередження» дозволяє гостям відчути те, що до їх думок прислухаються й підштовхувати їх до більш лояльного відношення у разі виникнення якихось негараздів у наданні сервісу. А, регулярний моніторинг процесу роботи за допомогою системи керування готелем, своєчасно дасть керуючим необхідну інформацію про те, що необхідно зробити, приводячи роботу готелю до максимально ефективної.


Автор материала: OtelMS_Ukraine
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0