Разделы
Главная | Авто и мото | Оригінальність – ключ до успіху у готельному бізнесі

Оригінальність – ключ до успіху у готельному бізнесі

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Індустрія гостинності – напрямок не новий, але, і у наші часи, тут є всі необхідні можливості досягти значного успіху свого бізнесу. Сучасний світ стає все більш комунікативним й с кожним роком, все більше людей здійснюють різні подорожі. Така тенденція, сама по собі створює певне право на існування кожної нової точки розміщення та її розвитку.

Індустрія гостинності – напрямок не новий, але, і у наші часи, тут є всі необхідні можливості досягти значного успіху свого бізнесу. Сучасний світ стає все більш комунікативним й с кожним роком, все більше людей здійснюють різні подорожі. Така тенденція, сама по собі створює певне право на існування кожної нової точки розміщення та її розвитку.

Головне – знайти цікаві та ефективні ідеї для свого бізнесу, особливо, якщо ваш готель відноситься до малого бізнесу цієї сфери діяльності.

Узяти, хоча б, мобільні готелі – новинку, популярність якої впевнено набирає обертів в індустрії гостинності. Враховуючи бажання відвідувачів готелів відпочивати, маючи можливість певного усамітнення, мережа британських готелів Whitbread створила прототип готелів на колесах, які можна доставити у будь-яке, позначене замовником місце. Обладнанні усіма зручностями, які не суперечать їх формату, мобільні готелі компанії одразу знайшли популярність серед клієнтів, дозволяючи останнім відпочивати з комфортом та у тих місцях, які гості обрали самі.

Або, інший приклад – незвичайні «креативні» будинки. Задовольнити бажання потенціального гостя відпочити нестандартно та отримати максимум яскравих емоцій, допомагають такі помешкання, що на перший погляд, нібито зійшли з картин безсмертного Сальвадора Далі. «Розколоті» навпіл, перевернуті «догори ногами», розташовані серед гілок величезних дерев, нахилені під неймовірними кутами чи незвичайної форми – такі місця проживання стають улюбленими апартаментами для багатьох мандрівників. Такий «нестандарт» житла дає відвідувачам бажані емоції від оригінально проведеного часу, якими можна ще й поділитися з друзями, на «сторінках» у популярних соціальних мережах.

Готелі, як правило невеликі, використовують ще одну «фішку» - певний стиль, що непогано працює на їх привабливість серед мандрівників. Ретро чи роботизовані готелі, апартаменти, що мають антураж, позичений, наприклад, у відомих блокбастерів, с кожним роком приймають все більше відвідувачів. Благо, велика кількість таких «стилів», дає змогу не повторювати конкурентів та вибрати дизайн й «атмосферу», які вигідно підкреслять індивідуальність готелю.

Ще одна ідея, що вже довела свою ефективність – приведення сервісу звичайних готелів у містах до системи «все включено». Відомий сінгапурський готель Quincy, пропонуючи свої послуги клієнтам бізнес класу, зараз спроможний задовольнити будь-які їх бажання, не гірше ніж п’ятизіркові «ол інклюзів» у найпопулярніших туристичних місцях планети. Власники обладнали готельні номери усіма можливими речами та девайсами, які можуть стати бізнесменам у пригоді. Бізнес-туристи, що приїжджають до міста у справах, отримують «повний пакет» послуг та дуже задоволені таким рівнем сервісу.

Щоб обраний вами креативний підхід до роботи готелю мав успіх, звичайно, знадобиться ретельний контроль за його роботою. Тримати «руку на пульсі», контролюючи наповненість номерного фонду та впливаючи на інші важливі процеси роботи таких апартаментів, часто розташованих далеко від «цивілізації», сьогодні можливо лише за допомогою сучасних технологій. Наприклад, таких, як система керування готелями від компанії OtelMS.

Сервіс, до речі розроблений готел’єрами зі стажем, дозволяє здійснювати необхідний контроль над усіма важливими процесами роботи такого бізнесу, вести облік номерного фонду, делегувати повноваження персоналу, контактувати з гостями, своєчасно реагуючи на можливі нештатні ситуації. Системою керування готелями OtelMS, вже успішно користуються більш ніж 4 000. Я к великих, так і малих готелів, розташованих по всьому світу.


Автор материала: OtelMS_Ukraine
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0