Разделы
Главная | Авто и мото | Прочее | Повідомляє ДПІ у Красногвардійському районі м.Дніпропетровська

Повідомляє ДПІ у Красногвардійському районі м.Дніпропетровська

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Спрощенці Чечелівського району м.Дніпра за сім місяців сплатили майже 33 млн. грн. єдиного податку

Протягом січня-липня поточного року платники податку, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету 32 млн. 654 тис. грн єдиного податку. За словами заступника начальника ДПІ у Красногвардійському районі м.Дніпропетровська Дениса Коренєва, порівняно з відповідним періодом минулого року сплата податку зросла більш ніж 13 млн. 830 тис. гривень або на 42,4 відсотки. Додатково від очікуваного місцевий бюджет отримав 18 млн. 824 тис. грн.

Фізичні особи-підприємці спрямували до бюджету майже 25 млн. грн., що на 11 млн. грн. більше, ніж за січень-липень 2015 року. Прогнозне завдання виконано майже на 125%. Додатково надійшло в дохід місцевого бюджету 4 млн. 446 тис. грн.

Юридичні особи, які використовують спрощену систему, сплатили 7 млн. 818,9 тис. грн. єдиного податку. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження від цієї категорії зросли на 2 млн. 204,6 тис. грн.

За податковою знижкою вже звернулись понад двісті жителів Чечелівського району м.Дніпра

З початку року до ДПІ у Красногвардійському районі м.Дніпропетровська  надійшло 204 декларацій про майновий стан та доходи від громадян області, які заявили до повернення суми податку з доходів фізичних осіб у зв’язку з реалізацією ними права на податковий кредит.

Зокрема, 204 декларації (154%) стосувалися отримання податкової знижки в зв’язку з понесеними витратами на навчання, 19 – у зв’язку з сплатою відсотків за іпотечними кредитами, 27 – зі сплатою страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя, 2 – із витратами по оплаті допоміжних репродуктивних технологій та усиновленню дітей, 2 – із витратами у вигляді пожертвувань.

За наслідками перерахунків цим громадянам нараховано до повернення майже 430 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, з яких 300 тис. грн. податку або майже 70% від визначеної суми  вже повернено.

Доречно нагадати, що право на податкову знижку мають ті громадяни,  котрі сплачували протягом минулого року за навчання у навчальних закладах, здійснювали внески у недержавні пенсійні фонди, страхували себе або членів сім’ї, перераховували кошти у вигляді пожертвувань або благодійних внесків, всиновлювали дітей, погашали відсотки по іпотечному кредиту тощо.

Декларацію на податкову знижку ще можна подати до 31 грудня. Разом із нею подаються документи для підтвердження витрат, що включаються до податкової знижки.  

Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» начальника юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олега Басана на тему: «Зміни до Податкового кодексу України»

Питання 1. Доброго дня. Скажіть, будь ласка, через який термін застосовуються примусові заходи щодо стягнення податкового боргу?

Відповідь. Доброго дня. Відповідно до п. 95.2 ст. 95 Податкового кодексу України стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання (вручення) такому платнику податкової вимоги.

Питання 2. У мене таке питання: як подати заяву в податкову інспекцію та правильно її оформити?

Відповідь. Згідно зі ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об'єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань. 

У зверненні повинні бути зазначені прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. 

Звернення може бути усним (викладеним громадянином і записаним посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства. 

Письмове звернення повинно бути підписане заявником (заявниками) із зазначенням дати. 

Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз'ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених ч. 1 ст. 7 цього Закону.

Питання 3. Хочу отримати відповідь на питання: В якому податковому періоді має право платник ПДВ включити до складу податкового кредиту суми ПДВ, сплачені при імпорті товарів, якщо оригінали ВМД він отримав у наступному періоді після їх оформлення?

Відповідь. Згідно з п. 198.2 ст. 198 Податкового кодексу України для операцій із ввезення на митну територію України товарів датою виникнення права на віднесення сум податку до податкового кредиту є дата сплати податку за податковими зобов'язаннями згідно з п. 187.8 ст. 187 цього Кодексу.

Датою виникнення податкових зобов'язань у разі ввезення товарів на митну територію України є дата подання митної декларації для митного оформлення

Питання 4. Підприємство як неплатник ПДВ за договором позички (безоплатної оренди) орендує будівлю, яку використовує у господарській діяльності. Чи має право підприємство на відшкодування з бюджету сум ПДВ та відносити до податкового кредиту з ПДВ в частині витрат на ремонт і реконструкцію цієї будівлі?

Відповідь. Ні, не має права, оскільки підприємство наразі не зареєстровано платником податку на додану вартість. Лише після реєстрації підприємства платником ПДВ та при дотриманні вимог визначених ст. 198 Податкового кодексу у платника податку виникає право на віднесення сум ПДВ до податкового кредиту.

Порядок визначення суми ПДВ, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Держбюджету України або бюджетному відшкодуванню з Держбюджету України (бюджетному відшкодуванню), та строки проведення розрахунків установлено ст. 200 Податкового кодексу.

 Щодо реалізації принципу «єдиного вікна»

З 01.08.2016 набрала чинності постанова КМУ від 25.05.2016 №364 «Деякі питання реалізації принципу «єдиного вікна» під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю» згідно якої Затверджено Порядок інформаційного обміну між органами доходів і зборів, іншими державними органами та підприємствами за принципом "єдиного вікна" з використанням електронних засобів передачі інформації.

Порядок визначає механізм взаємодії органів доходів і зборів, державних органів, уповноважених на здійснення санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю та підприємств за принципом "єдиного вікна" із застосуванням інформаційно-телекомунікаційної системи органів доходів і зборів.

Рішення про застосуванням положень цього Порядку приймається підприємством у разі електронного декларування товарів шляхом надсилання органу доходів і зборів електронного повідомлення.

Взаємодія органів доходів і зборів, контролюючих органів та підприємств відповідно до цього Порядку здійснюється за принципом "єдиного вікна" відповідно до міжнародної практики та рекомендацій міжнародних організацій із застосуванням інформаційно-телекомунікаційної системи органів доходів і зборів та після доопрацювання та інтеграції інформаційних систем - з використанням системи електронної взаємодії органів виконавчої влади та системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів.

Інформаційна система надсилає підприємству електроннеповідомлення з електронним цифровим підписом посадової особи органу доходів і зборів, а посадова особа підприємства в свою чергу надсилає електронне повідомленняз електронним цифровим підписом та скановані копії документів, необхідних для завершення відповідного виду державного контролю.

Запроваджується автоматичний обмін даними щодо етапів здійснення всіх видів контролю товарів, які переміщуються через митний кордон України.

Під час проходження кордону інформаційна система автоматично формує та надсилає підприємству електронне повідомлення, в якому зазначаються: види державного контролю, які завершено у пункті пропуску через державний кордон України та види державного контролю, які необхідно завершити у зонах митного контролю на митній території України, а також вичерпний перелік документів, які необхідно подати відповідному контролюючому органові для завершення необхідного виду державного контролю.

Інформаційна система повідомляє відповідний контролюючий орган про автоматично сформовані рішення щодо здійснення відповідного виду державного контролю.

Уповноважена посадова особа відповідно контролюючого органу протягом чотирьох робочих годин з моменту отримання через веб-інтерфейс електронного повідомлення і сканованих документів приймає рішення в порядку, встановленому законодавством. Якщо протягом цього часу рішення не прийнято то інформаційна система автоматично формує рішення про здійснення відповідного виду державного контролю, яке є підставою для завершення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України

Огляд товарів та/або відбір зразків проводиться одночасно всіма контролюючими органами, час та місце проведення якого може обирати декларант шляхом направлення електронного повідомлення.

За наявності у місцях проведення огляду товарів чи відбору зразків стаціонарних чи портативних технічних засобів митного контролю, які забезпечують відеоспостереження, такий огляд проводиться з обов'язковою його відеофіксацією.

Про внесення змін до форм книги обліку розрахункових операцій на РРО та книги обліку розрахункових операцій на господарську одиницю.

ДПІ у Красногвардійському районі м.Дніпропетровська повідомляє, що Державною фіскальною службою України надано роз’яснення щодо внесення змін до форм книги обліку розрахункових операцій (далі - книга ОРО) на реєстратор розрахункових операцій (далі - РРО), книги обліку розрахункових операцій на господарську одиницю, а саме:

нові форми зазначених книг установлені Порядком реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.07.2016 за № 920/29050 (далі - Наказ № 547).

Зокрема, затверджені форми книг ОРО передбачають відображення загальної суми розрахунків (графа 5), суми розрахунків, що оподатковуються податком на додану вартість (графа 6), суми розрахунків, що оподатковуються акцизним податком (графа 7), суми податку на додану вартість (графа 8), суми акцизного податку (графа 9).

Отже, на сьогодні перші, другі та наступні книги ОРО на РРО мають реєструватись виключно за новими формами.

Щодо можливості продовження застосування суб'єктами господарювання та перереєстрації книг ОРО на РРО, які були зареєстровані за формами, встановленим у додатку 1 до Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 28.08.2013 № 417, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 19.09.2013 за № 1618/24150, що втратив чинність, повідомляємо таке.

Пунктом 3 Наказу № 547 установлено, що вимоги до форми і змісту книг ОРО та розрахункових книжок у частині відображення інших податків (зборів), крім податку на додану вартість, не поширюються на здійснення у них записів про рух готівки та про суми розрахунків на підставі розрахункових документів, що друкуються РРО, версії внутрішнього програмного забезпечення яких включені до Державного реєстру РРО, до набрання чинності цим наказом.

Виходячи із зазначеного порядку та підстав для перереєстрації, скасування реєстрації, реєстрації другої та наступних книг ОРО на РРО, суб'єкти господарювання можуть продовжувати використовувати раніше зареєстровані книги ОРО на РРО за старою формою до першої із подій: закінчення книги ОРО, завершення строку служби або припинення застосування відповідного РРО, виникнення підстав для перереєстрації або скасування реєстрації книги. Такі книги дозволяється перереєстровувати лише у перехідний період - протягом місяця після набрання чинності Наказом № 547. Після спливу зазначеного терміну у разі виникнення підстав для перереєстрації книг ОРО здійснюється реєстрація другої або наступної книги ОРО на РРО за новою формою.

При цьому суб'єкти господарювання, діяльність яких пов'язана з реалізацією підакцизних товарів, у касових чеках яких обов'язковим реквізитом є дані про акцизний податок, використовуючи раніше зареєстровані книги ОРО (за старою формою), здійснюють у них записи таким чином:

1)        у назвах граф 6, 7 книги ОРО за старою формою слід дописати знак «/» та відповідно слова «за ставкою акцизного податку»,  «сума акцизного податку»;

2)        за наявності розрахункових операцій за товари підакцизної групи послідовно вносяться:

у графу 6 - суми розрахунків, що оподатковуються за ставкою податку на додану вартість, «/», суми розрахунків, що оподатковуються за ставкою акцизного податку;

у графу 7 - сума ПДВ», «/», сума акцизного податку.

Водночас слід зауважити, що ведення у такий спосіб книги ОРО є незручним і ДФС рекомендує зазначеним суб'єктам господарювання звернутись до органу ДФС за місцем реєстрації книги для реєстрації другої та наступної книги ОРО на РРО за новою формою. З причини зміни форми книги така реєстрація може бути здійснена у будь-який час.

У суб'єктів господарювання, діяльність яких не пов'язана з реалізацією підакцизних товарів, касові чеки, що друкуються РРО, не містять даних про акцизний податок та відповідні графи 7, 9 книги ОРО будуть не заповненими. Відповідно зазначені суб'єкти господарювання можуть продовжувати використовувати раніше зареєстровані книги ОРО без внесення до них будь-яких змін, але лише до виникнення зазначених вище підстав для припинення використання книги.

(Лист ДФС України від 05.08.2016р. №26665/7/99-99-08-01-03-17)

Податковою міліцією викрито зернові махінації підприємства, які коштували бюджету 3,5 млн. гривень

Співробітниками податкової міліції здійснюється супроводження матеріалів кримінального провадження, зареєстрованого за ч.3 ст.212 КК України відносно групи осіб, які за рахунок зернових махінацій не сплатили до бюджету 3,5 млн. гривень.

Як з’ясувалося, порушники з 2014 по 2016 роки відображали у податковому та бухгалтерському обліках операції із реалізації зернових культур на адресу суб’єктів господарської діяльності, які мають ознаки ризиковості. Такі дії дозволили їм безпідставно сформувати податковий кредит з ПДВ та ухилитися від сплати значної суми податків.  

У місцях зберігання та переробки зернових культур, офісних приміщеннях, за адресами проживання фігурантів провадження та в їх транспортних засобах проведено 11 обшуків. За їх результатами вилучено 2,9 тис. тонн зерна пшениці, 551 тонну готової продукції (борошно, манка), 11,1 тис. Євро, 10,7 тис. доларів США, 75 тис. російських рублів і 172,1 тис. гривень готівкою, 39 монет з металу жовтого кольору, 193 монети з металу сірого кольору, 4 комп’ютерні системні блоки, 4 магнітні носії інформації, первинні бухгалтерські документи та чорнові записи, які мають відношення до справи.

Тривають слідчі дії.

Більше 47 тисяч мешканців Дніпропетровщини взяли участь у кампанії декларування доходів громадян

З початку року від мешканців регіону до органів ДФС Дніпропетровщини надійшло 47290 декларацій про майновий стан та доходи, отримані у 2015 році. Загальна сума задекларованих доходів за минулий рік склала 3,36 млрд. грн.

За результатами кампанії «Декларування – 2016» на Дніпропетровщині податок на доходи фізичних осіб до сплати складає 77,3 млн. грн., що на 6,2 млн. грн. більше, ніж в минулому році. Сума військового збору до сплати складає 13,0 млн. грн. Повернення ж з казни у вигляді податкової знижки отримають 7119 громадян на загальну суму 8,5 млн. грн. Про це повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Геннадій Ткачук.

Про одержані минулого року понад мільйонні статки повідомили 295 мешканців Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає майже 1,40 млрд. грн.

Нагадаємо, на відміну від обов’язкового декларування доходів, яке закінчилося 04 травня 2016 року, правом скористатися податковою знижкою кожен громадянин зможе впродовж усього року.

Актуальні зміни в податковому законодавстві в липні - серпні 2016 року

У липні - серпні 2016 року в податковому законодавстві України відбувся ряд змін.

Про це в ході інтернет-конференції повідомила начальник управління організації роботи ГУ ДФС у Дніпропетровській області Манушак Осипова.

1. Так, з 1 липня 2016 року платники єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, починаючи зі звіту за червень 2016 року, повинні надавати звітність по єдиному внеску за новими формами.

«Нові форми звітності з єдиного внеску затверджені наказом Міністерства фінансів України від 11 квітня 2016 року №441« Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування », який набрав чинності з 1 червня 2016 року », - зазначила вона.

2. З 1 липня поточного року набрав чинності наказ Мінфіну України від                25 травня 2016 року №503 «Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України», яким затверджено нові редакції:

- Податкової декларації з податку на додану вартість;

- Порядку заповнення податкових накладних;

- деяких форм реєстраційних заяв, а саме форми №1-ПДВ «Реєстраційна заява платника податку на додану вартість» та форми №3-ПДВ «Заява про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість».

«Декларація з ПДВ за новою формою вперше повинна надаватися платниками ПДВ за звітні (податкові) періоди:

- Серпень поточного року (граничний термін надання - 20 вересеня 2016 року);

- 4-й квартал 2016 роки (граничний термін надання - 9 лютого 2017 року) », - зазначила Манушак Осипова.

3. З 1 липня поточного року внесено зміни до оподаткування пенсій.

«Законом України від 2 червня 2016 року №1411-VIII« Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій» скасовано оподаткування пенсій в розмірі, який перевищує 10 розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність у розрахунку на місяць, встановленого на 1 січня звітного податкового року.

Таким чином в 2016 році не обкладаються податком на доходи фізичних осіб і військовим збором пенсії, включаючи суму їх індексації, в розмірі, що не перевищують 10 740 гривень.

Пенсії, які перевищують цю суму, в частині такого перевищення обкладаються ПДФО за ставкою 18% і військовим збором за ставкою 1,5%.

За цими же ставками обкладаються пенсії з іноземних джерел, якщо згідно з міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, такі пенсії оподатковуються або не оподатковуються в країні їх виплати.

При цьому, не оподатковуються ПДФО і військовим збором пенсії, встановлені учасникам бойових дій, інвалідам війни та особам, на яких поширюється дія статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», - підкреслила начальник управління організації роботи ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

4. З 16 липня 2016года набула чинності постанова Кабміну України від 13 липня 2016 року №440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включених неприбутковими підприємствами, установами та організаціями до Реєстру та виключення з Реєстру» (Порядок).

«Цим Порядком визначено:

- алгоритм дій для неприбуткових організацій та контролюючих органів при включенні / виключенні неприбуткових організацій в / з такого Реєстру;

- особливості перебування в Реєстрі, включення і виключення неприбуткових організацій з Реєстру в перехідний період, тобто до 1 січня 2017 року.

Так, відповідно до Постанови №440 органи Державної фіскальної служби протягом 2-х місяців з дня набрання нею чинності повинні направити неприбутковим організаціям, внесеним до Реєстру неприбуткових установ та організацій на день введення в дію Закону України від 17.07.2015 №652- VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій», тобто на 13 серпня 2015 року, письмові запити про надання в місячний строк з дня їх отримання відповіді про відповідність неприбуткової організації вимогам, встановленим пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, і завірених нею копій статутних документів організації (крім тих, які оприлюднені на порталі електронних сервісів), а для житлово-будівельних кооперативів також завірених ними копій документів, які підтверджують дату прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом житлового будинку та факт споруди або придбання такого будинку ЖБК.

Якщо неприбуткова організація відповідає вимогам пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу, ДФС приймає рішення про включення такої організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій (Реєстр).

Якщо подані документи не відповідають вимогам пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу, неприбутковій організації направляється відповідне повідомлення. Така організація не може бути виключена до 1 січня 2017 року з Реєстру.

Неприбуткові організації, які до 1 січня 2017 роки не привели свої статутні документи у відповідність до вимог, встановлених пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу, та не надали копії таких документів контролюючому органу, виключаються після 1 січня 2017 роки таким органом з Реєстру з урахуванням положень пунктів 16 і 17 Порядку, затвердженого Постановою №440.

Нагадаю, що до затвердження цього Порядку діяло Положення про Реєстр неприбуткових установ та організацій, затверджене наказом Мінфіну України від 24 січня 2013 року №37 », - зазначила Манушак Осипова.

5. З 26 липня поточного року оновлені порядки реєстрації та використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО), реєстрації та ведення розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (КОРО).

«Нові порядки затверджені наказом Мінфіну України від 14 червня 2016 року №547« Про затвердження порядків реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій », який зареєстрований в Мін'юсті України 5 липня 2016 року за №918 / 29048 (Наказ №547).

Наказом №547 затверджено:

- Порядок реєстрації та використання РРО, які використовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги);

- Порядок реєстрації та використання РРО, які використовуються для реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти;

- Порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій;

- Порядок опломбування РРО.

Крім того, Наказом №547 затверджено нові форми КОРО, які доповнено колонками для відображення розрахунків за ставками акцизного податку та сум акцизного податку.

Наказом №547 передбачено звільнення суб'єктів господарювання від обов'язку відображати в КОРО та розрахункових книжках інформацію про розрахункові операції, які обкладаються акцизним податком, і суми акцизного податку, якщо розрахункові документи, на підставі яких здійснюються записи, друкуються РРО, версії внутрішнього програмного забезпечення яких включені в державний реєстр РРО, до введення в дію Наказу №547.

Разом з тим, до створення реєстру центрів сервісного обслуговування суб'єктам господарювання для реєстрації РРО до заяви про реєстрацію (перереєстрацію) РРО необхідно подавати до контролюючого органу також копію договору (або іншого документа), яким підтверджується право, надане виробником (постачальником) РРО центру сервісного обслуговування на проведення технічного обслуговування і ремонту відповідної моделі (модифікації) РРО », - розповіла керівник підрозділу ГУ ДФС.

Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0