Разделы
Главная | Авто и мото | Прочее | Мангуська ОДПІ: Платникам Мангушського та Нікольського районів надано понад 3 тисячі адмінпослуг

Мангуська ОДПІ: Платникам Мангушського та Нікольського районів надано понад 3 тисячі адмінпослуг

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Протягом січня-березня 2018 року в Центрах обслуговування платників Мангуської ОДПІ надано 3557 тисячі адміністративних послуг.

Як зазначає в.о.начальника Мангуської ОДПІ Олександр Курочкін, найбільш популярною є послуга з видачі довідок про суми виплачених доходів та утриманих податків, яких видано 2156. Друге місце посідає адмінпослуга з видачі картки платника податків, якою скористалися 933 платника. Зареєстровано 152 книги обліку розрахункових операцій та 46 розрахункових книжок. Витяги з Реєстру платників єдиного податку отримали 50 підприємців, 46 суб'єктів господарювання були зареєстровані платниками єдиного податку. Крім цього, зареєстровано 51 книгу обліку доходів та обліку доходів і витрат платникам єдиного податку та 32 реєстратори розрахункових операцій.

В Центрах обслуговування платників Мангуської ОДПІ надається широкий спектр безоплатних послуг для відвідувачів. Серед них: приймання податкової звітності, отримання послуги з внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника, отримання усних консультацій відповідно до Податкового кодексу України, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску тощо.

На інформаційних стендах розміщено максимально необхідну інформацію, що дозволяє якісно обслуговувати платників податків та значно скоротити час на надання послуг.

У залі очікування встановлено комп'ютери, які підключені до мережі Інтернет, а також надаються консультації та практична допомога під час відправки електронних звітів.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0