Разделы
Главная | Авто и мото | Услуги | У Бельгії маркування скла пропонується поліцейськими службами в контексті профілактики.

У Бельгії маркування скла пропонується поліцейськими службами в контексті профілактики.

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

У Бельгії маркування скла пропонується поліцейськими службами в контексті профілактики.

 

У Бельгії маркування скла пропонується поліцейськими службами в контексті  профілактики.

 

 Маркування скла, деталі автомобілів Франція - для якої мети.

 

  Ласкаво просимо ми опишм  маркувальні системи які дуже популярна у Франції і державахЄС. Вони  були  створені  в 70 - ті роки, і його головна мета полягала в тому, щоб захистити від злодіїв автомобілів і допомогти ідентифікувати вкрадені автомобілі. Система досі працює і, як правило, запропонована при покупці нового автомобіля з таким пакетом послуг.

 

   Маркування вікна у Франції включає маркування останні вісім цифр VIN. Технологія включає травлення, скла на глибину 0,03 мм до 0,06 мм.  Застосовується до всіх вікон: спереду, збоку і ззаду Крім того, ці дані записуються в протягом шести років в файлі АРГОС бази даних, створеної страховими компаніями для того, щоб: індефікувати , пошук і відновлення викрадених транспортних засобів. Ім'я системи французькою мовою: ла гравюра де vitres (гравірування скла) або MARQUAGE antivol (протиугінна маркування).

 

Гравірування  виконуеться в  10 авторизованих мережі: EURODATACAR, IDENTICAR, SECURYCAR, FICHAUTO, SAPI, VMA SECURITE.

 

Маркування скла приносить користь як для страховика і власника автомобіля. Це робиться для того щоб легше знайти викрадений автомобіль.Багато страхових компаній використовують знижки водіїв при пред'явленні свідоцтва про гравірування скла (у Франції). Крім того, мічене скло збентежити потенційний злодій вкрасти машину (90%, більшість автомобілів вкрадену для деталей або під двойника). Згідно зі статистичними даними маркованний автомобіль  в 60 разів менше шансів бути вкраденим. За оцінками, в даний час використовує цю систему у Франції, близько 2 мільйонів автомобілів. Звичайно, маркування скла є добровільним,

 

Що стосується інших країн,   також популярний в Канаді (з 1983 року). Компанія Шерлок має мережу з 600 пунктів . У Бельгії і Люксембургу маркування рекомендовано Carglass   мережі (43 пунктів ). Крім того, в Бельгії маркування скла пропонується поліцейськими службами в контексті профілактики.

 


Автор материала: Роман Роман
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
1.00