Разделы
Главная | Авто и мото | Ваши права | Переселенці із тимчасово окупованої території декларацію про майновий стан подають за місцем їх реєстрації як тимчасових переселенців

Переселенці із тимчасово окупованої території декларацію про майновий стан подають за місцем їх реєстрації як тимчасових переселенців

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Відповідно до статті 67 Конституції України, кожен громадянин зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Відповідно до статті 67 Конституції України, кожен громадянин зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання податкові декларації про свій майновий стан і доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом. Порядок подання річної Декларації визначено статтею 179 Податкового кодексу України.

Податковим кодексом також передбачено, що фізичні особи – платники податків зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви за формою та у порядку, визначеними центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику (п. 70.7 ст. 70 ПКУ).

Положенням про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 №822 встановлено, що фізичні особи – платники податків зобов’язані інформувати контролюючі органи про зміну даних шляхом подання заяви за формою №5ДР.
Платнику податку, який відповідно до норм чинного законодавства зобов’язаний та/або має право подати податкову  декларацію, у тому числі з метою реалізації права на податкову знижку, необхідно подати її за податковою адресою (за місцем реєстрації). Платник податку – переселенець, який вніс відомості про зміну місця проживання відповідно до Закону України від 11 грудня 2003 року № 1382-IV «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» із змінами та доповненнями, подає Декларацію до контролюючого органу за місцем його реєстрації як тимчасового переселенця за умови подання ним заяви за формою № 5ДР.


Автор материала: Дніпровська ОДПІ ГУ ДФС у
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0