Разделы
Главная | Бизнес | О рекламе | Реклама для малого бізнесу

Реклама для малого бізнесу

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Найкращі рекламні і бізнес-кампанії можуть бути досягнуті за допомогою методів з низькими витратами, таких як флаєри, спонсорування благодійних заходів та прес-релізи. Незалежно від того, які методи ви обираєте як власник бізнесу, ключем до успіху є слідкування за рекламними тенденціями і користування ринковими умовами для просування вашого бізнесу. Наприклад, коли економіка переживає спад, маркетинг, спрямований на зниження ціни для задоволення потреб споживачів, є досить ефективним.

Найкращі рекламні і бізнес-кампанії можуть бути досягнуті за допомогою методів з низькими витратами, таких як флаєри, спонсорування благодійних заходів та прес-релізи. Незалежно від того, які методи ви обираєте як власник бізнесу, ключем до успіху є  слідкування за рекламними тенденціями і користування ринковими умовами для просування вашого бізнесу. Наприклад, коли економіка переживає спад, маркетинг, спрямований на зниження ціни для задоволення потреб споживачів, є досить ефективним.

Розкажіть про ваш бізнес і вашу галузь в газетах та на радіо.

Власники бізнесу можуть скористатися перевагами місцевих видань і необхідністю насичення галузевих ресурсів потрібним контентом. Запитуйте місцеві видання, такі, як невеликі газетні видання чи регіональні  радіо, професійні форуми та довідники. Реклама на радіо з локальним розміщенням є набагато дешевшою завдяки рекламним агентствам, таких як Maxymus - реклама на радіо, тб, в інтернеті. Ви також можете написати у блоги, які тематично пов'язані з вашою бізнес-індустрією, і відправити прес-релізи в ваші місцеві газети. За словами Тома Егельхофа, автора книг і фахівця з маркетингу, чим більше ви публікуєтесь, тим більше зростає визнання вашого імені, що призведе до більшого впливу вашого бізнесу на індустрію.

Проводьте майстер-класи. 

Регіональне самоврядування проводить всі види майстер-класів для населення, такі як фітнес-тренування, музичні уроки, творчі курси. Дізнайтеся, чи місцева влада проводить заняття з ведення бізнесу, мистецтва управління або чого-небудь, пов'язаного з вашою діловою практикою. Запитайте, кого ви можете навчити. Крім того, місцеві торгові палати часто проводять такі види майстер-класів.

Скористайтеся Інтернетом. 

Хоча це здається очевидним, деякі власники бізнесу не використовують Інтернет для реклами, тому що вони вважають, що їх оголошення будуть загублені в морі інформації. Використання форми оплати за клік надаються пошуковими системами і сайтами соціальних мереж для просування вашого бізнесу. За словами Entrepreneur.com, Facebook оголошення використовувати дев'ять фільтрів для цільових клієнтів всього лише за $ 1 в день. Якщо у вас немає власного веб-сайту - створіть. Сайти розробки програмного забезпечення стають дешевшими, і більшість пропонують шаблони, які не вимагають навиків програмування або проектування знань. В якості альтернативи, послуги веб-хостингу, як правило, пропонують низьку вартість веб-дизайну і самостійної публікації.

Використання друкованої реклами. 

Замість того щоб купувати чверть сторінки оголошень у великій ринкової газеті, розгляньте питання про розміщення оголошень в невеликих купонних книжках, посібниках покупців, і газетах з невеликими тиражами. Ви отримаєте більше результатів, запустивши багато риби в невеликий ставок, а не з'явившись з десятком оголошень про продаж в публікації великого ринку.

Спонсорство заходів. 

Подивіться на благодійні заходи в вашому районі, і дізнайтесь, як стати спонсором в зазначеному заході. Ви отримаєте доступ до більшої аудиторії, і братиме участь в суспільному житті, допомагаючи вашій спільноті.


Автор материала: Любомир Вашак
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0