Разделы
Главная | Бизнес | Неприбуткові підприємства, установи і організації не підлягають виключенню з Реєстру до 1 липня 2017 року

Неприбуткові підприємства, установи і організації не підлягають виключенню з Реєстру до 1 липня 2017 року

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Волноваська ОДПІ інформує, що неприбуткові підприємства, установи і організації, внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій на день набрання чинності Законом «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій», не підлягають виключенню з Реєстру до 1 липня 2017 року.

Зазначена норма передбачена п. 34 підр. 4. Податкового кодексу України, з урахуванням змін, внесених Законом України від 21 грудня  2016  року №1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні».

Поряд з цим нагадуємо, що релігійним неприбутковим організаціям Законом України від 06 жовтня 2016 року №1667 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення окремих положень про оподаткування неприбуткових організацій",  тимчасово, до 1 січня 2018 року, продовжено термін щодо приведення у відповідність установчих документів.

 

Волноваська ОДПІ

ГУ ДФС у Донецькій області


Автор материала: Волноваська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0