Разделы
Главная | Бизнес | Обираємо форми декларації з податку на прибуток в електронноній податковій звітності з вірним ідентифікатором форми.

Обираємо форми декларації з податку на прибуток в електронноній податковій звітності з вірним ідентифікатором форми.

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Волноваська ОДПІ повідомляє наступне, наказом Міністерства фінансів України від 20.10.15р. № 897 (зі змінами внесеними наказом Міністерства фінансів України від 08.07.16р. № 585)  затверджено форму податкової декларації з податку на прибуток підприємства.

        Нагадуємо, що з метою правильності відображення показників в інформаційних системах органів ДФС необхідно обирати вірний програмний ідентифікатор форми декларації з податку на прибуток при її заповненні.

        Так, для платників які мають річний період звітування (граничний термін подання 01.03.2017р.) слід обрати та заповнити ідентифікатор форми  J 0108103, для платників, які мають квартальний період звітування (граничний термін подання 09.02.2017р.) слід обрати та заповнити ідентифікатор форми J 0100115.

    Слід також звернути увагу на зазначення базового звітного періоду (квартал чи рік). Обраний ідентифікатор форми електронної податкової звітності має відповідати базовому періоду.

Волноваська ОДПІ

ГУ ДФС у Донецькій області

 


Автор материала: Волноваська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0