Разделы
Главная | Бизнес | Недвижимость | "ZIM Capital Group" продовжує дурачити інвесторів ЖК "ParkLand"

"ZIM Capital Group" продовжує дурачити інвесторів ЖК "ParkLand"

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Войцеховський був далеко не один такий «спритник». На вулицях Практичній, Журавлиній, Труденка і Юнацькій у Солом’янському районі міста Києва здійснюється масштабне будівництво житлового комплексу «ParkLand».


  Сьогодні в Києві «заморожено» біля 40 незаконних забудов сумно відомого Войцеховського, частина з яких недобудована, частина хоч і збудована, проте немає жодних шансів, що хоча б коли не будь ці будинки будуть введені в експлуатацію, а громадяни, які інвестували в ці будівництва свої кошти – отримають законні документи на право власності на проінвестовані ними квартири – тому, що всі ці будівництва Войцеховського здійснювались незаконно, в порушення вимог, як земельного так і містобудівного законодавства.
Проте, як виявилось, Войцеховський був далеко не один такий «спритник».
На вулицях Практичній, Журавлиній, Труденка і Юнацькій у Солом’янському районі міста Києва здійснюється масштабне будівництво житлового комплексу «ParkLand».
Причому здійснюється якось дивно - багатоповерхові будинки зводяться навколо існуючих будинків приватного сектору, по суті, «замуровуючи» їх.
Умудрились навіть поставити шлагбаум, незаконно перекривши і захопивши загальноміську вулицю Журавлину.
До мене звернувся один із «замурованих» мешканців садибного будинку, з проханням захистити його права від наглого забудовника.
Вивчаючи проблему, я з подивом виявив, що будівництво здійснюється не лише всупереч цільовому призначенню земельних ділянок, але в абсолютно інших параметрах, ніж ті, які визначені Містобудівними умовами та обмеженнями, виданими забудовнику.
Мало того, що, як уже зазначалось вище, за цільовим призначенням тут дозволено будувати лише будинки садибного типу, але й замість максимальних 4 поверхів (та і то це з врахуванням цокольного і мансардного поверхів) будується по 10 і більше поверхів.
Зрозуміло, що такі будинки не можуть бути прийняті в експлуатацію в законному порядку, хіба що за якоюсь корупційною шахрайською схемою.
Навіть якби забудовник не завищив поверховість, то в будь якому випадку, в експлуатацію забудова може бути введена виключно як будинок садибного типу, а не багатоповерховий багатоквартирний будинок.
Відтак, максимум, що могли б отримати інвестори, - це свідоцтво про право власності, на 1/100 чи 1/200 (в залежності від того скільки квартир у будинку) у праві власності – в садибі. А не свідоцтво на право власності на квартиру.
В таких випадках, деякі забудовники намагаються хитрити, вводять будинок в експлуатацію, як хата (багатоповерхову) з реєстрацією права власності інвесторів на частку у будинку, а потім якось (як правило через суди, чи підкупляючи чиновників) – намагаються виділити вашу частку – у вигляді квартири).
Не можна сказати, що така схема неможлива, тим паче у нашій країні де певна кількість приємно шуршащих зелених папірців творить чудеса у кабінетах чиновників і в судах, проте, геморою буде все одно нємєряно і враховуючи гостроту корупційної теми і те, що зараз через судову реформу і судді суттєво принишкли, жодних гарантій, що вдасться оформити ваші права власності на квартиру, хоча б через таку схему – немає.
А враховуючи явну захищеність поверховості і того, що будуються зовсім інші (багатоповерхові, багатоквартирні будинки), а не ті, які можна, сумнівним є взагалі введення будинків в експлуатацію.
Мені щиро жаль тих нещасних, кого обманув забудовник і чиї гроші вициганив на сумнівну забудову.
І останнє – зараз на мене накинеться ціла бригада «возмущонних» тролів забудовника (це також схема Войцеховського»).
Тому справжнім інвесторам можу порадити лише одне – не вірте ні мені ні тролям забудовника – вірте – ТІЛЬКИ ДОКУМЕНТАМ.

Дивіться їх тут і нижче за посиланнями:

Містобудівні Парк Ленд вул. Журавлина, 5 http://olexsandrdyadyk.livejournal.c
om/21496.html

Містобудівні умови та обмеження вул. Практична 1, 3 http://olexsandrdyadyk.livejournal.c
om/21528.html

Містобудівні умови та обмеження вул. Практична 2,4, 6, 8 http://olexsandrdyadyk.livejournal.c
om/21893.html

На комерційному і безпринципному сайті "Домік", який окремим забудовникам-рекламодавцям допомагає обманювати інвесторів, у гілці про ЖК "ParkLand", якийсь анонім, що пише під ніком Muhammad_Ali і позиціонує себе як представника забудовника на цьому форумі,16 грудня 2016 року написав, цитую:
"Уважаемые владельцы квартир 4-о дома!!!
Хочу поделиться с Вами новостью!
Я ранее писал, об изменении последовательности получения документов, что сейчас сначала идёт оплата паевого участия, после ввод в эксплуатацию.
Как Вы помните, я писал, что мы оплатили паевое участие и в скором будущем........ бла-бла-бла.
http://forum.domik.ua/zhk-park-land-t26196-4660.html

Зверніть увагу, що мова йде саме про 4 будинок і що у своєму дописі від 16 грудня він наголошує, що оплата пайових внесків по цьому будинку, була здійснена ще раніше.

Я отримав офіційну відповідь із Департаменту економіки та інвестицій, станом на 20 грудня 2016 року, з якої слідує, що забудовник уклав договір про сплату пайових внесків лише по вул. Практична 1-3.
Та й то, у листі Департаменту економіки та інвестицій вказано, що пайовий внесок сплачено за будинок площею, 4547,6 кв.м. - а це, якщо подивитись декларації про введення перших трьох будинків в експлуатацію - це лише площа одного будинку.
Тобто, забудовник обманув не лише інвесторів, але й державу, якось (напевно з корупційною підтримкою) ухилвшись від сплати пайового внеску по іншим двом будинкам.

Що стосується інших будинків (в тому числі і 4-го), то станом на 20 грудня забудовник не лише нічого не сплачував, а навіть ще не уклав і договір про сплату пайових внесків.

Так що з допомогою продажного сайту "Домік" і своїх таких самих "представників" "ZIM Capital Group" і далі продовжує успішно дурити голову людям, вициганюючи їх гроші під сумнівні інвестиції, у незаконну забудову, без жодних гарантій для інвесторів.

Докладніше документи можливо побвчити на http://olexsandrdyadyk.livejournal.com/

Автор материала: Владимир Бондарь
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0