Разделы
Главная | Бизнес | Недвижимость | Вся правда про “БЕЛЬГІЙСЬКЕ МІСТЕЧКО” у Львові

Вся правда про “БЕЛЬГІЙСЬКЕ МІСТЕЧКО” у Львові

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Кожен з нас прагне до благополуччя, як свого так і своєї сім'ї, особливо в умовах нестабільної економічної та політичної ситуації в нашій країні. Тому ми хочемо поділитися нашою історією переїзду до Львова і вкладення грошей в будівництво, яка обернулася ШАХРАЙСТВОМ, відчуження прав на СПЛАЧЕНУ НАМИ НЕРУХОМІСТЬ і ПОГРОЗАМИ з боку одного з відомих і розпіарених забудовників - “БЕЛЬГІЙСЬКЕ МІСТЕЧКО”. Не зважаючи на ризики, ми прийняли рішення виставити на публічний розсуд усю ситуацію. Нехай усі, хто бажає інвестувати в будівництво проектів компанії “Бельгійське Містечко”, усвідомлюють на які ризики вони йдуть, знаючи нашу історію.

Усі мають знати, що керівництво компанії “Бельгійське містечко”, в особі директора Філіпа СХЕЛФАУТА та зам. директора Катерини ЛИТВИНЮК, закладають в банку під кредит ВАШУ І НАШУ НЕРУХОМІСТЬ та ЗЕМЛЮ, на якій ви купляєте в них квартиру. Таким чином, компанія отримує подвійний прибуток, окрім того, ще й не виконує зобов'язання по будівництву, позбавляє власників квартир та котеджів їхніх майнових прав.

Усе вище сказане підкріплюється оригіналами документів: договори, довідки з держреєстрів, судовими позовами і, навіть, заявою в міліцію по факту погроз та спроб силою відібрати у нас усі документи під час переговорів з керівництвом компанії “Бельгійське містечко”.

Нижче ми описуємо нашу історію детально з усією хронологією та прикріпляємо фото об`єктів та документів для кращого розуміння реальності небезпеки при співпраці з компанією “Бельгійське містечко”. Для телеканалів та ЗМІ ми готові надати усі матеріали відеозйомки та фото оригінальних документів.

В 2016 році наша сім`я вирішила переїхати з Одеси до Львова. Серед усіх забудовників, як реклама, так і репутація ЖК “Бельгійське містечко” у Львові були на високому рівні. Сам забудовник обіцяв закриту територію, камери відеонагляду по всій території, а також сучасний шумозахисний екран від залізної дороги. Територія ЖК “Бельгійське містечко” виглядала доглянутою, з красивими зеленими газонами. По документах квартиру в 8 домі забудовник обіцяв здати не пізніше 20 квітня 2017 року. Начальник відділу продажів запевняла в тому, що в березні 2017 року будинок вже здадуть в експлуатацію і ми зможемо заїхати. Впевненості надавало те, що усі попередні будинки здавались вчасно. Виходячи з отриманої інформації, ми уклали договір з ЖК “Бельгійське містечко” про покупку квартири №28/027 від 5 жовтня 2016 року. Одразу оплатили повну вартість квартири в розмірі 2 628 724 грн (два мільйона шістсот двадцять вісім тисяч сімсот двадцять чотири гривні).

 

При підписанні документів на квартиру нам додатково дали підписати договір про ремонт квартири №28(80) від 5 жовтня 2016 року, в якому зазначались зобов'язання компанії ТзОВ “Галіція Апартментс” виконати ремонт по оздоблювальних роботах в нашій квартирі в терміни до 30 квітня 2017 року. В договорі також було зазначено, що вартість робіт 295 653,40 грн (двісті дев`яносто п`ять тисяч шістсот п`ятдесят три гривні 40 копійок) і цю вартість замовник оплачує за свій рахунок. Також нам запропонували придбати гараж на території комплексу за адресою вул.Джерельна, 69. Згідно договору №111 від 27 жовтня 2016 року, гараж мав бути побудований до грудня 2016 року. Підписавши цей договір ми одразу оплатили повну вартість гаражу.

 

 

В грудні 2016 року нам презентували новий проект ЖК “Бельгійське містечко” - “Бельгійське містечко. Міські Вілли”, котрий будує та ж сама компанія, але під іншою юридичною назвою ТзОВ “Бельгійське містечко Жовква”. Адреса комплексу - Львівська обл., м.Пустомити, вул.Садова. Нам пояснили, що по плануванню та площі котеджі будуть однакові, але вартість котеджів відрізнялась до 7 000 $ (семи тисяч доларів США) із-за розміру земельної ділянки та прибудинкової території кожного котеджа. Земля та котедж мали перейти у власність покупця. Ми обрали котеджі з великими земельними ділянками, вартість яких була вищою за інші котеджі на 4 000 $ (чотири тисячі доларів США). Утеплення будинків мало виконуватись якісною мінеральною ватою, так як і в комплексі у Львові на вул. Джерельній, 69. В січні 2017 року ми з поспіхом підписували документи, а саме два договори попередньої куплі-продажу квартир №76 та №79, від 16 січня 2017 року, а також два договори по резервуванню №50 та №65, на придбання та резервування 4-х котеджів. Як виявилось пізніше, в документах ці котеджі чомусь іменуються як квартири і ніяких майнових прав на земельну ділянку покупцям надалі не надається.

 

 

 

Весь цей період часу ми повністю довіряли Забудовнику, тому такі невідповідності в документах не викликали у нас настороженості, хоча вже зараз ми з прикрістю розуміємо, що це був перший дзвіночок перестороги.

В лютому 2017 року компанія зненацька звільнила усіх працівників відділу продажу. Лише цей відділ був зв`язком для клієнтів компанії з офісом компанії. Ситуація з неочікуваним звільненням цілого відділу продажів нас насторожила, тому прийняли рішення відмовитись від двох останніх зарезервованих котеджів ще до моменту початку їх будівництва. Сконтактувавшись з ЖК “Бельгійське містечко”, нам назначили зустріч з замісником директора — Литвинюк Катериною, на 13 березня 2017 року. Метою зустрічі було питання про вияснення стабільності компанії на даний момент та відмова від тих двох зарезервованих котеджів. Неочікувано для нас, на зустріч прийшов сам директор компанії — Філіп Стелфхаут, котрий в усній формі почав переконувати нас в тому, що фінансово компанія стабільна і вони активно продають свої об`єкти. Також Філіп запевнив нас, що в найкоротші терміни набере новий відділ продажу, так як саме це нас збентежило.

Згідно договору, ми можемо отримувати інформацію про фінансову стабільність забудовника, що ми й зробили. Було прийнято рішення перевірити фінансовий стан компанії в ПАТ “Кредобанк”, так як він займається фондом фінансування будівництва по 8-му дому на вул. Джерельній, 69. Також ми перевірили дані в державному інформаційному реєстрі. Будівництво на той момент йшло дуже повільно і нам це дуже не подобалось.

Після завершення термінів здачі в експлуатацію квартири на вул. Джерельній, 69, ми подали запити в держєестр для перевірки фінансового стану ТзОВ “Галіція Апартментс”. Виявилось, що забудовник заклав під іпотеку право оренди на земельну ділянку, а також заклав в ПАТ “Кредобанк” 8 з 9 багатоквартирних будинків (скан-копії: http://prntscr.com/fse7f7, http://prntscr.com/fse7rw, http://prntscr.com/fse8uw, http://prntscr.com/fse88d - Відомості з держ реєстру речових прав на нерухоме майно - Актуальна інформація про держ реєстрацію обтяжень стор 6-7, 16, 22 з 22).

 

 

 

 

В квітні 2017 року заступник директора Катерина Литвинюк повідомила нам, що відвід земельних ділянок під кожний котедж “Бельгійське містечко. Міські Вілли” в м.Пустомити НЕ БУДЕ проводитись, так як це дуже дорого. Також вона повідомила нам, що утеплення буде робитись не мінеральною ватою, як було обумовлено, а дешевшим та шкідливішим для здоров`я пінопластом. На наші заперечення по цих новинах, вона сказала, що компанія в односторонньому порядку може змінювати умови договору та клієнти не мають права на це ніяк повпливати.

Хоча в договорі такої можливості в компанії немає, і цим вони вже в який раз порушили свої зобов`язання. Тим самим принесли нам матеріальні збитки, так як матеріали будівництва погіршились та здешевились в рази, а оплатили ми за них, як за якісні та вартісні матеріали. Окрім того, ми втратили гарантію отримання майнових прав на земельну ділянку, хоча при покупці котеджу, це було одним з найвагоміших переваг, чим і обумовлювалась вартість покупки.

Також вияснислось, що забудовник заклав в банк земельну ділянку, на котрій будуються котеджі, і стало відомо, що компанія заклала усі права власності на власні об`єкти будівництва (Відомості з держ реєстру речових прав на нерухоме майно Відомості з реєстру прав власності на нерухоме майно - Актуальна інформація про держ реєстрацію обтяжень стор 2 з 4). Тобто, в разі неповернення коштів забудовником в банк, банк перший, хто забирає землю та нерухомість за рахунок кредитного боргу.

 

6 червня 2017 року ми звернулись до офісу компанії на вул. Опришківській, 3, з метою переговорів з виясненням обставин. Ми попросили керівництво компанії дати відповіді на наші запитання:
1) Чому обіцяного, при покупці житла, екрану для захисту від шуму залізної дороги до цих пір немає? Як жити в домі, де за кілька метрів від нього постійно проїжджають шумні пасажирські та товарні поїзди?
2) Чому котеджі в м.Пустомити були закладені забудовником під позику сторонньому в банку, без нашого відома, з порушенням усіх умов договору, та тим самим опосередковано позбавляючи нас нашої власності?
3) Чому котедж, котрий ми придбали, який має бути побудований з цегли та утеплений мінватою, по факту будується з використанням дешевих газоблоків та утеплюється пінопластом?

 

Відповіді на ці запитання ми так і не отримали, після чого керівництво компанії перестало йти на контакт з нами. Не відповідали на телефонні дзвінки, а коли вдавалось поговорити з секретарем — нам повідомляли, що керівництва немає на місці. Так нам прийшлось звернутись до адвокатів для врегулювання цих питань. В перший день переговорів заступник компанії Катерина Литвинюк, повідомила нам, що директор компанії Філіп Стелфхаут не бажає з нами спілкуватись та хоче розірвати з нами усі договори. Звісно, що ми погодились з його пропозицією, так як на той момент забудовник не міг виконати зобов`язання згідно договорів. Ми хотіли повернути свої кошти.

Якби ж все було так просто. Обіцяного розриву стосунків не відбулось. На наступні переговори вони змінили представника компанії, котрий назвав себе головним юристом компанії і представився за іменем Майкл. Він пообіцяв нам розібратись в цій ситуації та вийти з нами на зв`язок. Вночі перед переговорами нам телефонувала заступник директора Катерина і вимагала оплатити гроші за договорів по ремонту. Хоча по термінам роботи прострочені, а ремонт навіть не починався фото: http://prntscr.com/fsebnw, http://prntscr.com/fsebza, http://prntscr.com/fsecbi.

 

 

 

Після отримання підтвердження Форми №119, ми звернулись до головного офісу компанії по вул. Опришківській, 3 для отримання офіційної письмової відповіді, так як пройшло більше 30 днів. Одразу після входу в офіс компанії, нас завели в ізольоване приміщення, а також заблокували доступ до цього приміщення нашому юристу. Після входу в це приміщення, Філіп Схелфаут (далі приводимо цитату з нашої заяви в поліцію) “закривши та тримаючи двері, почав погрожувати та вести себе дуже агресивно та непередбачувано. При спробі залишити дане приміщення Схелфхаут Філіп продовжував надалі блокувати двері, чим незаконно обмежив нашу свободу та сказав що ми дане приміщення не залишимо без його згоди. Коли Філіп відволікся на розмову з Андріано Лесків (одна з керівників компанії), яка також знаходилась з нами в приміщені, ми змогли його покинути. Філіп намагався відібрати у нас оригінали документів”.

 

Із-за цього, було викликано поліцію та складена заява про незаконне позбавлення свободи. Протягом п’яти хвилин після події на місці з’явився адвокат Філіпа Схелфхаута - Попко Юрій, який благав нас не звертатися у поліцію.

Підводячи підсумок всієї цієї ситуації, можемо заявити наступне:

  1. З нашого боку виконувались всі умови договорів. Оплата проводилась вчасно і в повному обсязі.
  2. Представники від ТзОВ “Галіція Апартментс” і ТзОВ “Бельгійське містечко Жовква” постійно змінювались в переговорах, що лище затягувало час і терміни виконання обіцянок з їхнього боку, які на даний момент перестали виконуватись.
  3. Всі домовленості з ними, досягнуті в процесі переговорів, про розірвання договорів і повернення нам наших грошей були ними порушені. Наші гроші ми до цих пір не отримали назад.
  4. “Позитив” ситуації у тому, що після офіційного звернення нами у поліцію і суд, почались активні дії зі сторони ЖК "Бельгійське Містечко" і можливо це призведе до вирішення конфлікту між нами. З іншого боку, хочемо відкрито заявити, що вже почали пропадати матеріали слідства, про що нам повідомили поліцейські.
  5. Одна з важливих причин чому ми прагнемо розголосу даної ситуації — це бажання не допустити постраждання інших покупців від неправомірних дій керівництва ЖК "Бельгійське Містечко". На даний момент вони вже готують презентацію і будівництво нового проекту на 900 котеджів і квартир! Якщо вони продовжать отримувати гроші на житло, а потім додатково закладуть землю, оренду та права власності в банку — дуже багато інших людей виявиться в такій самій ситуації як і ми!

Для себе ми вирішили, як би не склалась подальша доля ЖК "Бельгійське Містечко", ми вже не вважаємо за можливе жити в їх новобудовах або продовжувати будь-які комерційні відносини, з огляду на порушення договорів та ворожу поведінку. Більш того, розбираючись у перипетіях ведення справ з компанією “Бельгіське містечко”, ми сконтактувались з іншими покупцями які мають такі самі претензії до забудовника і готові підтримувати розголос і вирішення ситуації згідно закону і зобов`язань. Ми будемо домагатись розірвання договорів та повернення наших грошей, навіть якщо для цього потрібно буде звернутися до Президента України та інших найвищих ешелонів влади.


Автор материала: E IKU
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0