Разделы
Главная | Бизнес | Прочее | На Донеччині за порушення правил проведення готівкових розрахунків застосовано понад 1 мільйон гривень штрафів

На Донеччині за порушення правил проведення готівкових розрахунків застосовано понад 1 мільйон гривень штрафів

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Одним із важливих напрямів роботи фіскальної служби Донецької області є контроль за дотриманням  суб’єктами господарювання  вимог чинного податкового законодавства щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій.

На даний час у Донецькій області здійснюють діяльність 8369 господарських одиниць на яких розрахунки проводяться в готівковій та безготівковій формі з використанням реєстраторів  розрахункових операцій.

З початку року співробітниками управління аудиту Головного управління ДФС у Донецькій області проведено 45 перевірок суб’єктів господарювання, за результатами яких з порушників до бюджету стягнуто 1 млн 35 тис. гривень.

 

Найбільша кількість  правопорушень у сфері готівкового обігу встановлена у  сфері торгівлі підакцизними товарами та реалізації паливно-мастильних матеріалів, найпоширенішими з яких є проведення розрахункових операцій без застосування реєстраторів розрахункових операцій та без роздрукування відповідних розрахункових документів, а також недотримання порядку обліку товарних запасів за місцем їх реалізації. 


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0