Разделы
Главная | Бизнес | Прочее | «Рубіж-2018» - результати роботи податкової міліції Донеччини у першому кварталі 2018 року

«Рубіж-2018» - результати роботи податкової міліції Донеччини у першому кварталі 2018 року

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

За перший квартал 2018 року співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Донецькій області спільно з працівниками Прокуратури Донецької області, в результаті проведення моніторингу імпортних операцій з різними групами товарів, проведених суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності та перевірки законності ланцюгів постачання продукції, викрито підприємство, яке ухилялось від сплати податків в особливо великих розмірах. За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України.

Крім того, протягом січня-березня 2018 року співробітниками податкової міліції Донеччини разом із працівниками митної служби складено 5 протоколів про порушення митних правил, а також направлено до Донецької митниці 3 листа з інформацією про виявлені випадки завищення митної вартості товарів. В результаті проведеної роботи до бюджету було донараховано близько 400 тис. гривень митних платежів.

Головне управління ДФС у Донецькій області продовжує проводити комплекс широкомасштабних організаційно-практичних заходів «Рубіж-2018», направлених на протидію незаконному переміщенню товарів через митний кордон України.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0