Разделы
Главная | Бизнес | Управление | Мангуська ОДПІ: Про наповнення бюджетів усіх рівнів розповіли під час зустрічі з представниками бізнесу

Мангуська ОДПІ: Про наповнення бюджетів усіх рівнів розповіли під час зустрічі з представниками бізнесу

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

У приміщенні  Мангуської ОДПІ відбулась зустріч з представниками бізнесу з питань наповнення бюджету на чолі з першим заступником начальника Мангуської ОДПІ  Тетяною Дегерменджи.

Тетяна Степанівна  приділила значну увагу питанням змін та перспективам у роботі фіскальних органів, які спрямовані на забезпечення прогресивних та раціональних умов ведення бізнесу.

Також під час зустрічі розглядалися актуальні питання  щодо запроваджених змін до податкового законодавства. Зокрема, питання, що виникають в процесі ведення господарської діяльності та шляхи їх вирішення.

Під час проведення заходу фахівці Мангуської ОДПІ  нагадали присутнім про зміни в адмініструванні єдиного соціального внеску, податку на доходи фізичних осіб.

Зустріч пройшла в діловій та конструктивній обстановці. На всі поставленні питання були наданні вичерпні, ґрунтовні відповіді.

мінімальної заробітної плати.

 

 

Довідково: Порядок нарахування, розміри та строки сплати єдиного податку регулюються розділом XIV Податкового кодексу України.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0