Разделы
Главная | Дети и родители | Прочее | Як пробудити в дитині творчі здібності

Як пробудити в дитині творчі здібності

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Ви завжди мріяли намалювати красиву картину, але не являєтеся живописцем?

Розпис по полотні - цікаве зайняття для малюка, котрий дає можливість відразу набути блискучий результат! Готову картину ви можете подарувати чи використати її для прикраси квартири. Розпис на полотні - порівняно новий тип творчого хобі, який дає можливість дитинчаті навіть без навичок живописання виконувати яскраві картини в самих різних техніці живопису. Купити набір розпису по полотну можете на сайті майкрафтс. Трохи усидливості і акуратності, і особистий художній шедевр абсолютно готовий. Набори для творчості фірми D&M - прекрасний творчий подарунок малюкам. У комплект набору для малювання входить: детальна інструкція, кріплення настінне і саморізи, кисті, фарби, натуральне полотно з контурами майбутнього малюнка.
В даний момент ви можете власноручно створювати фоторамки. Міцний матеріал і творча фантазія - і ваша крихітка відчує себе професійним дизайнером-декоратором! Фетрові набори неважкі у роботі, в них зібрані всі потрібні елементи для творіння стильного атрибуту для квартири. У набір для створення рамки для фотографій входить: фетрові аплікації, фетрова рамка, помпони, намистини, бісер, картонна основа з ніжкою, 2 тюбики кольорового клею з блискітками. Купити фоторамки із фетру можете на сайті mycrafts.com. Цей набір сподобається будь-якій крихітці, котра любить щось робити своїми руками. Все ж таки приємно зробити красиву рамку для фото і вставити у неї свою фотографію або ж презентувати її близькій людині.
Робити красиві фігури з гіпсу - це захоплюючий процес для маленького фантазера, творця і живописця. Даний набір для творчості сприяє формуванню просторового сприйняття, уваги, дрібної моторики, творчих навичок. А сам процес роботи з гіпсом допоможе батькам ознайомити малюка з природними законами хімії і фізики. Купити магніти з гіпсу можете на сайті mycrafts.com. У наборах є все потрібне для того, щоб Ваша дитина могла відчути себе справжнім скульптором, зробити забавні сувеніри, цікаві вироби, які надовго збережуть хороші спогади про дитячі роки. Мало того, створення фігурок з гіпсу потребує зосередженості, уваги і дуже порадує цікавого малюка. Творчі здібності інтерес до експериментування, уява, фантазія - це все може розвинути і пробудити роботу з гіпсом.


Автор материала: Иванка Войтюк
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0