Разделы
Главная | Интернет | Общение в сети | Брати бика за роги або пора приборкати страхи

Брати бика за роги або пора приборкати страхи

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Що б знайомство відбулося, потрібно не боятися його почати, а почавши не боятися продовжити. Це дуже важливий момент, тому що перехід від віртуального спілкування до особистої зустрічі для багатьох виявляється не переборним.

Сучасне життя змінилася кардинально порівняно з ще недавнім минулим. Прогрес семимильними кроками несе нас вперед до світлого майбутнього. Інтернет-знайомства стали реальністю сьогодення, так само як мобільні телефони і цифрові фотоапарати, а відоме усім «як пройти в бібліотеку?» Нажаль, вже кануло в літа.

Здивувати онлайн-знайомством вже важко, а от «здивуватися» ще досить легко.

Уявіть собі шикарну блондинку, яка нібито зійшла з обкладинки глянцевого журналу, вся витончена з усіма належними атрибутами. Підходить до неї чоловік і каже: «Дозвольте познайомитися прекрасна панночка?». А у відповідь чує басом: «Ніштяк, чувак, валяй!».

Вибираючи собі партнера на сайті, хочеться прекрасного внутрішнього оздоблення, тут і красиві слова, і витончені й дотепні відповіді. З таким партнером хочеться спілкуватися ще, ще і ще.

Якщо завдяки фотографії привернути увагу до своєї персони на сайті вам вдалося, то, що б не злякати і утримати співрозмовника, доведеться серйозно попрацювати.
Привертайте увагу партнера таким чином, щоб ви обидва могли посміятися над дотепними жартами, і при цьому ніхто після цього не відчував би себе скривдженим.
Створюючи інтригу, пам'ятайте, що жінка - загадка, а чоловік - лицар.
Чути не нав'язливі слова подяки куди приємніше, ніж швидкі слова про шлюб - відкладіть їх на час.
І не секрет, що ми любимо вдалих людей. Намагайтеся уникати розмов про проблеми, як минулих, так і справжніх і вже тим більше про страхи на майбутнє.
Спілкування - це мистецтво, якому треба вчитися, а без цього мозаїка може так і не скластися.
Більшості з нас все-таки потрібні партнери і не тільки для сексу, але й для життя. А вибирати партнера для життя потрібно відповідально і не робити передчасних висновків посилаючись на думку оточуючих. Створюючи сім'ю тільки тому що «треба» або давно «пора», ви ризикуєте зробити помилку за яку будете розплачуватися все життя або шкодувати про витрачений час. У кожного свої «пора» і «треба».
Пора - це коли є взаємність, емоційна і фізична. Коли ви не тільки віддаєте емоції, енергію, час, щось матеріальне, а й, не просячи, отримуєте те ж саме натомість. Коли вам не здається, що людина вам потрібна більше, ніж ви йому. Коли партнер завжди поруч і не заважає. Коли ви не ділите ролі та обов'язки, і не кажіть слово «повинен».

Деякі не шукають легких шляхів, і для пошуку партнера готові «обійти усю  земну кулю». А деякі роблять мудріше, вони завжди чекають зустрічі, намагаючись розгледіти, в кожному новому знайомстві того єдиного, який може стати рідним і коханим. Тому що, стати щасливим і коханим абсолютно не обов'язково далеко ходити і багато їздити.
Що б знайомство відбулося, потрібно не боятися його почати, а почавши не боятися продовжити. Це дуже важливий момент, тому що перехід від віртуального спілкування до особистої зустрічі для багатьох виявляється не переборним.
Часто трапляється так, що люди зацікавили один одного, а відносини так і залишаються віртуальними. Поширеною помилкою інтернет-знайомств є думка про те, що якщо краще дізнатися людину по листуванню, то можливих непорозумінь при особистій зустрічі можна уникнути. Між інтернет-спілкуванням і живими людськими відносинами - величезна прірва.
Найдрібніші деталі поведінки на побаченні здатні сказати про людину більше, ніж десятки листів. Адже чарівність людини полягає не тільки в її достоїнствах, але і в недоліках. Приймати рішення за іншу людину не можна. Думаючи, що віртуальний образ може виявитися привабливіше твоєї особистості, через страх перед побаченням. А якщо вся привабливість людини вичерпується тільки його здатністю до інтернет-листуванні, то краще відбутися малою кров'ю, не встигнувши занадто захопитися співрозмовником, який не витримує перевірки реальністю.

Скільки б не тривало інтернет-спілкування, ви з партнером будете один для одного не живими людьми, а абстрактними знайомими. А спілкування буде сприйматися як приємне, але ні до чого не зобов'язує проведення часу, де не відчувається відповідальності перед віртуальної «половинкою». А ще страшніше, піти у світ ілюзій і повітряних замків, де спілкування стане самодостатньою субстанцією у твоєму житті.

Якщо на стадії інтернет-знайомства ваш співрозмовник познайомився з кимось у реальному житті, то, швидше за все, ці відносини, на жаль, переважать. Адже інтернет-знайомство - не мета, а засіб для досягнення поставленої мети.
Не відкладайте зустріч, сміливо вирушайте на побачення! Навіть якщо зустріч з цим співрозмовником  не стане доленосною, то вона цілком може стати яскравим, незабутнім епізодом або історією з продовженням. Яке в підсумку все-таки виявиться казкою зі щасливим кінцем.


Автор материала: ivan dulin
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0