Разделы
Главная | Культура | LERA LITVINOVA GALLERY стали частиною європейського культурного форуму,що проходить в місті Брюссель.

LERA LITVINOVA GALLERY стали частиною європейського культурного форуму,що проходить в місті Брюссель.

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Цього року мистецька галерея LERA LITVINOVA GALLERY стали частиною європейського культурного форуму,що проходить в місті Брюссель. Представляли українську галерею на цій події Леонора Янко, директор LERA LITVINOVA GALLERY,та Лера Литвинова, художниця та засновник цього арт-простору.

Цього року мистецька галерея  LERA LITVINOVA GALLERY стали частиною європейського культурного форуму,що проходить в місті Брюссель. Представляли українську галерею на цій події Леонора Янко, директор LERA LITVINOVA GALLERY,та Лера Литвинова, художниця та засновник цього арт-простору.

Європейський культурний форум,створений Європейською комісією, збирається раз на два роки і вважається надзвичайно важливою міжнародною подією, яка присвячена обговоренню актуальних питань у сфері культури. Цього року програма заходу складалась з трьох пленарних засідань і декількох дискусійних майданчиків за участю високопоставлених осіб і доповідачів високого рівня. Перейняття європейсього досвіду в питаннях культури, є надзвичайно важливим для України.

У фокусі обговорення форуму було висвітлено три ключових теми: 

- соціальний вимір – «Талант и творчість для взаємодопомоги у світі»

- творчість та інновації – «Талант и творчість для економіки: новий імпульс для інновацій, зростання і створення робочих місць»

- культура як важливий елемент зовнішніх відносин – «Талант и творчість дипломатії: Європа як сильний гравець світового ринку».

Головну вступну промову виголосив словенський письменник Борис Пахор, якому в цьому році виповниться 103 роки. Його роботи,основані на автобіографічному натхненні, являють собою справжній літопис двадцятого століття в Європі.


Автор материала: Тамара Грищенко
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0