Разделы
Главная | Культура | Музыка | Учасниця телепроекту «Голос.Діти» Ніна Бойкова змагатиметься за право представити Україну на Дитячому Євробаченні

Учасниця телепроекту «Голос.Діти» Ніна Бойкова змагатиметься за право представити Україну на Дитячому Євробаченні

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Учасниця вокального проекту "Голос. Діти", шоу "Україна має талант", фіналістка фестивалю "Чорноморські Ігри" чотирнадцятирічна Ніна Бойкова вп’яте і востаннє змагатиметься за право представити Україну на Дитячому Євробаченні. Фінал національного відбору транслюватиме наживо канал UА:Перший, початок 25 серпня о 17:30.

Участь саме у фіналі нацвідбору у Ніни третя і знаменна тим, що вона вперше самостійно написала музику для своєї пісні. 

"У фіналі нацвідбору 2014 року я була другою, в 2015-му році - четвертою. А, як відомо, Бог любить трійцю, чи не так? Якщо доля мені посміхнеться та дозволить перемогти з третьої спроби, я буду щаслива представити Україну на Євробаченні в Грузії та зроблю все від себе залежне, щоб українці пишалися своїм вибором, - каже Ніна. - Я дуже розраховую на підтримку всіх, кому подобається моя конкурсна пісня "Dream Is Near". Відправляйте смс на номер 7914 з числом 10, адже саме під цим, останнім номером, я закриватиму конкурс. Наші мрії завжди поруч, тож давайте здійснювати їх разом, за допомогою музики."


Автор материала: PRstudio GLORY
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0