Разделы
Главная | Культура | Знаменитости | Дмитро та Назарій Яремчуки “Моя Україна - велика родина”

Дмитро та Назарій Яремчуки “Моя Україна - велика родина”

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

5 та 6 грудня цього року в Києві, у Великому залі Національної музичної академіїї України (зал Консерваторіїї), відбулися концерти заслужених артистів України Дмитра та Назарія Яремчуків “Моя Україна - велика родина” в рамках всеукраїнського туру.

Яремчуки

5 та 6 грудня цього року в Києві, у Великому залі Національної музичної академіїї України (зал Консерваторіїї), відбулися концерти заслужених артистів України Дмитра та Назарія Яремчуків “Моя Україна - велика родина”

Концерти відбулися в рамках Всеукраїнського туру, який протягом року пройшов в багатьох містах різних областей України. З концертами Дмитро та Назарій Яремчуки побували не лише на великих сценах, але і у військових госпіталях, де співали для поранених солдатів української армії. Звернення до таких важливих тем, як любов до рідної землі, рідної країни, родини, сім’ї, матері стало головним лейтмотивом всеукраїнського туру.
Частину коштів з концертів буде направлено на придбання ліків та медикаментів для поранених солдатів, які лікуються у військових шпиталях.
Першоджерело-Дмитро та Назарій Яремчуки-Офіційний сайт:
http://www.yaremchuk.in.ua/

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/YThoD-W_7WA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Автор материала: Дмитро Десять
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0