Разделы
Главная | Культура | Знаменитости | Талановиті бандитки

Талановиті бандитки

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Вони трощать стереотипи навіть тим, що бандитки! Зате які талановиті! А молодість і неповторність завжди крокують з ними поряд!

 

Україна споконвічно була і залишається багатою не лише на родючий чорнозем, а й на видатних талановитих українців. Чільне місце серед здобутків нашої Батьківщини займає пісенна творчість. Багато обдарованих українських співаків і співачок розлетілись журавлями по всьому світу, аби прославляти українську культуру за межами Батьківщини. Сьогодення українського пісенного простору розвивається, даючи дорогу новим – юним і талановитим! 

Вони молоді і обдаровані, в їх душах кипить музика, а в серцях лунає пісня. Ясні погляди дванадцяти дівчаток із музичного гурту «BAND’A» наповнені харизмою і творчим запалом. Наймолодшій із них лише чотири рочки, а найстаршій – 16. Прекрасний вік, аби зрозуміти, що музика – це вся їх суть і єство, та крокувати вперед під її акомпанемент із піснею на вустах!
         Шлях до пісенної творчості у кожної з них був свій, але перший крок у ньому було зроблено вокалістками ще в дуже юному віці. Покликання до пісні наздогнало кожну BAND’итку, бо вельмишановна Доля ніколи не помиляється. Любов до музики поєднала дівчат, так і народився гурт «BAND’A».

Більшість учасниць гурту мають неабиякий досвід участі у головних вокальних конкурсах країни та міжнародних фестивалях. Дівчата зізнаються, що публіку люблять, хоча пам’ятають свій страх перед першим виступом.

Нещодавно гурт «BAND’A» виступив разом із Дмитром Коляденко на Новорічному концерті в Палаці «Україна». Юні артистки разом із відомим шоу-меном на головній сцені країни подарували всім глядачам пісню «Цьом-цьом-цьом», і зірвали цілий шквал аплодисментів!

BAND’итки зізнаються, що грудень був дуже насичений, як і у всіх артистів, але ще більш цікавий: крім Новорічного концерту в Національному палаці «Україна» дівчата виступали на Зимовому фестивалі "Soul Fest", відкривали урочисту прем’єру першого повнометражного (за часів незалежності) українського мультфільму «Бабай» в ТРЦ «Проспект», відвідали свято «Миколай Театральний», заспівали на Зіркофесті та побували на справжньому Зимовому балу з TV START, та ін.

Варто відзначити, що окрім вокалу юні співачки також займаються танцями, спортивною гімнастикою, малюванням, грою на різних музичних інструментах та беруть уроки акторської майстерності. Поєднання всього цього диктує шалений темп життя, але дівчата кажуть, що звикли не сидіти на місці, а це значить, що попереду у гурту «BAND’A» буде ще дуже багато виступів!

 

 

OFFICIAL PAGE:
vk: 
https://vk.com/club79892420
facebook: www.facebook.com/Banda.Kiev.online
ok: http://ok.ru/group/53360816685181
https://www.youtube.com/channel/UChHVdn__W4o7BIMjvc--VvQ


Автор материала: Лала Цукерман
Теги
Оцените статью
0