Разделы
Главная | Медицина | Народная медицина | Корисні властивості лікарських трав

Корисні властивості лікарських трав

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

На планеті немає жодної людини, яка б могла з упевненістю сказати, що у неї ідеальне здоров'я. Адже кожна людина хоч раз у житті хворіє, хоча зазвичай це відбувається набагато частіше.

 З незапам'ятних часів людство для лікування від хвороб шукало ліки навколо себе, в навколишньому світі. Контакт з природою, який раніше був вельми тісним, спостереження за подіями в ній, іноді навіть випадковi, вчили людей знаходити і розрізняти лікарські рослини. Протягом тисяч років була знайдена значна різноманітність лікарських рослин.

На Русі лікування травами знайшло особливу популярність. Їх використовували від магічних до лікувальних потреб. З самого початку знання про лікарські трави передавалися в усній формі, з покоління в покоління. А коли вже зародилася писемність, то інформацію про цілющі трави дбайливо заносили в рукописи.

Типовими лікувальними рослинами були ті, які ми й зараз використовуємо для перемоги над кашлем, застудою. Наприклад, подорожник, іван-чай, липа, ароматна м'ята.

Медицина сьогодні часто використовує трави для лікування серйозних захворювань. Досить часто їх призначають при хворобах серця, шлунка, печінки, статевої сфери, нирок, при хворобах нервової системи.

Вагому частину тих рослин, що можуть призначити лікарі ми і так часто використовує в побуті: мати-й-мачуху і подорожник при кашлі, ромашковий трав'яний чай при кольках, липу заварюємо для лікування застуди.

У сучасній медицині на сьогоднішній день активно використовують в районі 200 видів рослин для боротьби з широким спектром хвороб. А якщо звернутися до народної медицини, то це число значно зростає. Велика частина лікарських рослин не є токсичними за досить рідкісними винятками. Також у правильного траволікування майже немає побічних ефектів, тому людям подобається лікуватися за допомогою трав. Адже їхня дія на організм більш м'яка, ніж у таблеток. До того ж, часто трави надають досить несподіваний позитивний лікувальний ефект.

Унікальними, екологічно чистими, і, відповідно, корисними є карпатські трави. А складені з них трав'яні збори можуть подарувати міцний імунітет, істотну допомогу в боротьбі з різними недугами.


Автор материала: naturesto
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0