Разделы
Главная | Образование | Технологии | В Австралії поставлений новий рекорд цін на енергію вітру

В Австралії поставлений новий рекорд цін на енергію вітру

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Австралійська столична територія (АСТ), ключовим енергооб'єктом якої є столиця Австралії місто Канберра, при укладенні нової угоди на поставку регіону електроенергії змогла отримати ціну $ 56 за МВт * год від постачальників, що працюють тільки з енергією вітру і Сонця.

карта Австралії

Контракт строком на 20 років було підписано з двома підприємствами: Hornsdale wind project (109 МВт, $ 56 за МВ * год) і Crookwell 2 wind farm (91 МВт, $ 66 за МВт * год). У першому випадку - рекорд всій Австралії, у другому - штату Новий Південний Уельс.

 

Також дві ці компанії проінвестують $ 25 млн у виробництво акумуляторів на 36 МВт для 5 тисяч будинків і підприємств Австралії, повідомляє спокке.

 

В результаті цього аукціону впали ціни не тільки на енергію вітру, каже міністр навколишнього середовища АСТ Саймон Корбелла, але і на сонячну, і майже зрівнялися між собою. «Немає сумнівів, що ціни на сонячну енергію стануть такими ж низькими, як і на енергію вітру, це лише питання часу», - сказав він.

камберра

Hornsdale і раніше вела агресивну політику торгів, отримавши контракти загальною ємністю на 309 МВт. Компанія виявилася здатна запропонувати такі низькі ціни завдяки підтримці двох попередніх проектів, які розвивалися і обростали більш потужними технологіями, в тому числі - турбінами більшого розміру. Компанія планує виробляти до 2020 року 1000 МВт вітряній і сонячної енергії в Австралії.


Автор материала: starvovik
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0