Разделы
Главная | Прочее | До уваги платників податків! 07 грудня 2017 року – Національний агрофорум для платників податків «Податки. Фінанси. Право.»

До уваги платників податків! 07 грудня 2017 року – Національний агрофорум для платників податків «Податки. Фінанси. Право.»

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Головне управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що 07 грудня 2017 року в м. Київ (вул. Хрещатик, 14, готель «Хрещатик») для платників податків відбудеться Національний агрофорум для платників податків на тему: "Податки. Фінанси. Право".

У ході заходу є можливість:

-          дізнатися про офіційну позицію ДФС, Мінагро та Мін’юсту щодо:

• податків в агросфері  (ТЦУ, ПДВ, земельний податок),

• програм державної підтримки агросектору,

-         почути рекомендації експертів щодо:

• залучення фінансування агробізнесу,

• протидії земельному рейдерству,

-         отримати консультації з урахуванням специфіки діяльності компанії.

Учасники заходу матимуть нагоду поставити власне запитання провідним фахівцям ДФС з ТЦУ, податку на прибуток, земельного податку, ПДВ, в т.ч. щодо блокування податкових накладних, а також отримати консультації від експертів Мінагрополітики та Мін’юсту.

Для реєстрації на участь у форумі необхідно заповнити заявку на сайті: http://www.visnuk.com.ua/forum/ Для отримання додаткової інформації необхідно звернутися до організаторів форуму – тел.: (044) 501-06-42, (067) 506-32-64,  контактна особа — Таїса Попова.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0