Разделы
Главная | Прочее | Донеччина: фіскальна служба виявила комунальне підприємство, яке придбало техніку за завищеними цінами

Донеччина: фіскальна служба виявила комунальне підприємство, яке придбало техніку за завищеними цінами

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Не секрет, що публічні закупівлі, які здійснюються для забезпечення потреб держави та територіальних громад, є однією з найуразливіших сфер фінансових відносин з точки зору можливих зловживань та порушень. Саме запобігання порушенням в цій сфері, їх своєчасне виявлення є одним з пріоритетів держави. Долучаються до цієї роботи і органи державної фіскальної служби.

Так, за результатами аналітичної роботи, проведеної управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Донецькій області було виявлено одне з комунальних підприємств Донецької області, яке придбало будівельну техніку за завищеними цінами, а також отримувало послуги з перевезення від підприємства, у якого відсутні транспорті засоби. Можливі збитки, завдані комунальному підприємству через виявлені порушення, становлять майже 4,5 млн гривень. Матеріали дослідження передані до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним кодексом України.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0