Разделы
Главная | Прочее | ЗВІТУВАННЯ З ЄСВ «ЄДИННИКОМ», ЩО ПРИПИНИВ ДІЯЛЬНІСТЬ

ЗВІТУВАННЯ З ЄСВ «ЄДИННИКОМ», ЩО ПРИПИНИВ ДІЯЛЬНІСТЬ

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

ДФС України надано індивідуальну податкову консультацію від  08.12.2017№ 2887/Г/99-99-13-02-03-14/ІПК) щодо подання звітності з ЄСВ у разі припинення діяльності ФОП.

Так, у  разі припинення діяльності ФОП зобов'язана подати сама за себе Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску із зазначенням типу форми «ліквідаційна», де останнім звітним періодом буде період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

Відповідно до абзацу сьомого частини першої ст. 5 Закону № 2464 зняття з обліку платників єдиного внеску, зокрема ФОП, здійснюється органами доходів і зборів на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих державним реєстратором, після проведення передбачених законодавством перевірок платників та проведення остаточного розрахунку.

Останній період, за який необхідно сплатити єдиний внесок, — період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності такої фізичної особи.

 


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0