Разделы
Главная | Прочее | Інформаційна зустріч у стінах Нікольського відділення

Інформаційна зустріч у стінах Нікольського відділення

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

В  Нікольському відділенні Мангуської ОДПІ відбулась зустріч із платниками.

В.о. начальника Мангуської  ОДПІ Олександр Курочкін відзначив досягнення у роботі фахівців Мангуської ОДПІ із налагодження взаємодії з платниками податків і, як результат, підсумував надходження платежів до бюджетів у 2017 році суб’єктами господарювання.

Платники податків отримали інформацію щодо можливості самостійного використання Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР), який розміщено на офіційному веб-порталі ДФС та оперативно, і у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), ставок загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску.

Зупинився О.В. Курочкін на перспективних напрямах співпраці з платниками податків, задля забезпечення сумлінного ставлення до своїх обов’язків платників в умовах змін та новацій до податкового законодавства.

Наприкінці зустрічі присутні обмінялися думками, та висловили свої пропозиції, щодо співпраці між фіскальною службою, міською та районною владою і представниками бізнесу у 2018 році.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0