Разделы
Главная | Прочее | Організація роботи з платниками податків

Організація роботи з платниками податків

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

За 2017 рік до  ДПІ надійшло 4 звернення громадян. По 4 зверненням відповіді надані у встановлений законодавством термін. Щоквартальна  інформація про розгляд звернень громадян оприлюднюється через ЗМІ  та надається  щомісячно до  ГУ ДФС у Донецькій області.

Особистий прийом громадян в  ДПІ проводиться посадовими особами згідно з затвердженим графіком, який розміщується на інформаційних стендах у приміщенні ДПІ та оприлюднюється у засобах масової інформації.

За січень-грудень 2017 року посадовими особами  ДПІ проведено 2 особистих прийомів громадян. До ДПІ зверталися громадяни фізичні особи.

Забезпечено оперативний контроль за інформацію, яка надходить від заявників на сервіс «Пульс». Так на рівень ДПІ не надходило карток.

Протягом 2017 року відділом обслуговування платників здійснювалась координація та організація структурних підрозділів ДПІ з надання публічної інформації відповідно до вимог ЗУ «Про доступ до публічної інформації», у тому числі попереднє опрацювання запитів та аналіз. Так за відповідний період д ДПІ та її відділення надійшло 2 запити на публічну інформацію. Порушення строків надання відповіді не було.

Протягом 2017 року забезпечено належне функціонування ЦОП, відвідувачам надаються адміністративні послуги у повному обсязі, а також консультаційного та інформаційного характеру. Так за звітний період надано 7939 послуг,  з яких 3807 карток  платників,  1930 видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників про суми виплачених доходів та утриманих податків,внесення до паспорта громадянина України відмітки про наявність права будь які платежі за серією та номером паспорта здійснювати 16. Всього 14099 звернень до ЦОП.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0