Разделы
Главная | Прочее | Не втрачає актуальності питання легалізації виплати заробітної плати

Не втрачає актуальності питання легалізації виплати заробітної плати

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

22 лютого відбулось засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за участі фахівців Волновасько-Мангушського управління ГУ ДФС у Донецькій області. У заході також взяли участь фахівці управління Держпраці, управління Пенсійного фонду України, центру зайнятості у Мангушському районі.

В ході зустрічі було заслухано фізичних осіб-підприємців та посадових осіб підприємств, які допускають виплату заробітної плати з порушенням вимог чинного законодавства. Кожен роботодавець прозвітував про причини виплати найманим працівникам заробітної плати нижче мiнiмального розмiру.

Під час зустрічі наголошено роботодавцям, що заробітна плата «в конвертах» – це не тільки неотримання соціальних пільг, виплат, а й мізерна пенсія на старість.

На завершення заходу, платникам податків звернули увагу на дотриманні законодавства про працю, недопущення в майбутньому виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень, а також повідомили про можливу відповідальність за порушення норм трудового законодавства.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0