Разделы
Главная | Прочее | З початку року платники Мангуської ОДПІ поповнили бюджет на 66.5 млн гривень

З початку року платники Мангуської ОДПІ поповнили бюджет на 66.5 млн гривень

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Починаючи з січня поточного року платниками  Мангуської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області сплачено до бюджетів усіх рівнів  майже 66,5 млн. грн. платежів, в тому числі до державного бюджету – близько 26,8 млн. грн., до місцевих бюджетів 39,7 млн. грн. 

У розрізі основних платежів забезпечено надходження: податку на додану вартість –12,8 млн. грн.,  податку на прибуток підприємств – 4,0 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб – 7,2 млн. грн., військового збору  2,0 млн. грн.

З січня місяці поточного  року  бюджети територіальних громад  поповнилися на  17,8 млн. грн. платежів. З них: податку на майно – 6,4 млн. грн., в тому числі земельного податку та орендної плати – 5,5 млн. грн.; єдиного податку  -10,4 млн. грн., в тому числі: з юридичних осіб – 0,4 млн. грн., з фізичних осіб – 2,1 млн. грн., з сільськогосподарських товаровиробників, у яких  частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків – 7,9 млн. грн.; акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 0,4 млн. грн. У порівнянні із відповідним  періодом минулого року забезпечено приріст надходжень до місцевих бюджетів майже на 108,5 відсотка.

За 2 місяці платникам податків сплачено 16,7 млн. грн. єдиного соціального внеску.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0