Разделы
Главная | Прочее | Сільське господарство є одним з головних пріоритетів в розвитку Мангушського району

Сільське господарство є одним з головних пріоритетів в розвитку Мангушського району

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

14 березня 2018 року в приміщенні сесійного залу Мангушської районної ради відбулась зустріч з керівниками сільгосппідприємств та фермерських господарств Мангушського району, на якій були розглянуті проблемні питання, які виникають у суб’єктів господарювання у зв’язку із змінами в  податковому законодавстві.

У заході взяли участь заступник начальника – начальник Мангушського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Волновасько-Мангушського управління ГУ ДФС у Донецькій області Т.С. Дегерменджи, в.о. начальника Мангуської ОДПІ О.В. Курочкін,  керівники підприємств, бухгалтери.

Серед основних питань платникам розповіли про особливості деклараційної кампанії – 2018, зміни в частині справляння єдиного податку та ЄСВ, адмініструванні місцевих податків, особливості оподаткування прибутку підприємств, зміни в частині оподаткування та відшкодування ПДВ, порядок заповнення та реєстрації податкової накладної, порядок дії платника у разі блокування податкової накладної тощо.

Присутні керівники та представники сільгосппідприємств та фермерських господарств мали змогу задати актуальні питання, пов’язані з оподаткуванням.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0