Разделы
Главная | Прочее | До місцевих бюджетів Мангушського та Нікольського районів надійшло понад 4,7 млн грн земельного податку

До місцевих бюджетів Мангушського та Нікольського районів надійшло понад 4,7 млн грн земельного податку

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

За 2 місяці 2018 року до місцевих бюджетів Мангушського та Нікольського районів надійшло 4716,5 тис. грн земельного податку, в тому числі від юридичних осіб – землевласників та землекористувачів надійшло 4074,7 тис. грн, від фізичних осіб – підприємців та громадян – 641,9 тис. грн земельного податку.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження земельного податку збільшились на 304,4 тис. гривень.

Платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі.

Обов’язок зі сплати земельного податку виникає з моменту набуття права власності (користування) відповідною земельною ділянкою.

 Згідно з вимогами Земельного кодексу України власники земельних ділянок та землекористувачі зобов’язані своєчасно сплачувати земельний податок та/або орендну плату відповідно.

Платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму земельного податку та до 20 лютого подають податкову декларацію на поточний рік відповідному контролюючому органу, визначене в ній податкове зобов’язання сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Нарахування фізичним особам сум податку проводиться контролюючими органами, які надсилають (вручають) платникові до 1 липня поточного року, податкове повідомлення-рішення. Сплатити фізичні особи земельний податок повинні протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0