Разделы
Главная | Прочее | Мангуська ОДПІ: Декларування доходів громадян триває

Мангуська ОДПІ: Декларування доходів громадян триває

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Майже за 3 місяці поточного 242 громадянина подали податкові декларації про отримані доходи. Зокрема, 54 декларації подали громадяни, які зобов’язані були задекларувати свої доходи, на загальну суму 5399,2 тис. грн., в т.ч. 174 громадянина – які самостійно обробляли власні земельні частки (паї) та отримали доходи від продажу с/г продукції.

Як повідомив в.о. начальника Мангуської ОДПІ Олександр Курочкін, усього з початку року за отриманням консультацій з питань декларування до Центрів обслуговування платників Мангуської ОДПІ звернулись майже п’ятьсот громадян, які не зареєстровані суб'єктами господарювання і самостійно повинні подавати декларації до контролюючих органів.

Фахівці Мангуської ОДПІ запрошують платників задекларувати доходи, не чекаючи кінцевого терміну. Граничний термін подання декларації про майновий стан і доходи – 2 травня 2018 року, а для отримання податкової знижки – 31 грудня. Декларацію потрібно направляти за податковою адресою, тобто, за місцем, де особу взято на податковий облік. За вибором платника податків декларації подаються особисто або уповноваженою на це особою, а також поштою (не пізніше, ніж за 5 днів до завершення кінцевого терміну) або за допомогою сервісу "Електронний кабінет" на веб-порталі ДФС.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0