Разделы
Главная | Прочее | Продали авто, коли подати майнову декларацію

Продали авто, коли подати майнову декларацію

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Мангуська ОДПІ повідомляє, що порядок оподаткування операцій з продажу або обміну об‘єктів рухомого майна визначено ст. 173 Податкового кодексу України.

Так, дохід фізичної особи від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню.

Якщо фізична особа продавала або обмінювала протягом 2017 р. два та більше об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, сума отриманого доходу підлягає оподаткуванню ПДФО за ставкою 5 % та військовим збором за ставкою 1,5 %.

Фізична особа зобов’язана відобразити дохід від такого відчуження у річній податковій декларації про майновий стан і доходи, яка подається до контролюючого органу за місцем реєстрації.

Граничний строк подання декларації для такої фізичної особи — до 01.05.2018 р., а до 01.08.2018 р. вона зобов’язана самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею декларації.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0