Разделы
Главная | Прочее | Мангуська ОДПІ: Від роздрібної торгівлі алкоголем, тютюном та пальним до місцевих бюджетів надійшло 419,4 тисячі гривень

Мангуська ОДПІ: Від роздрібної торгівлі алкоголем, тютюном та пальним до місцевих бюджетів надійшло 419,4 тисячі гривень

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Роздрібна реалізація підакцизних товарів наповнює бюджети Мангушського та Нікольського районів. За три місяці 2018 року до бюджету надійшло 419,4 тис.гривень податку. Так, до бюджету Нікольського району надійшло 163,6 тисяч гривень, до бюджету Мангушського району надійшло 255,8 тисяч гривень.

До підакцизної групи товарів відносяться алкоголь, тютюнові вироби та паливно-мастильні матеріали.

Фахівці Мангуської ОДПІ нагадують, що роздрібна торгівля групою підакцизними товарами може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, виключно за наявності ліцензій.

Документи для отримання та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами приймаються у Центрі обслуговування платників Мангуської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області за адресо: проспект Миру, 75, секція – надання адміністративних послуг.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0