Разделы
Главная | Прочее | Електронний кабінет платника

Електронний кабінет платника

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Сервіс «Електронний кабінет», надає можливість платнику безкоштовно працювати в режимі реального часу за допомогою персональних комп’ютерів та смарт-пристроїв без встановлення спеціалізованого програмного забезпечення. Тобто, платник може працювати дистанційно, не відвідуючи центри обслуговування, а це значна економія часу.

Функціональні частини «Електронного кабінету»: відкрита  (загальнодоступна) – вхід без ідентифікації користувача та приватна частина (особистий кабінет) – вхід за допомогою електронного цифрового підпису.

Приватна частина надає можливість отримання відомостей про доходи, створення і відсилку електронної декларації, листування з ДФС та з’ясування стану розрахунків з бюджетом, отримання доступу до публічної інформації.

Саме можливість отримання відомостей про доходи актуальна для цьогорічної деклараційної кампанії декларування доходів громадян, яка триватиме до 2 травня п.р. Тому, для зручності платників у відкритій частині Електронного кабінету розміщено саму декларацію, яку платники можуть заповнити, зберегти, роздрукувати та подати до органів ДФС у зручний для платника спосіб: особисто або уповноваженою на це особою, надіслати поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення. А вже скориставшись особистим кабінетом фізичні особи можуть подати декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді з дотриманням вимог законів щодо електронного цифрового підпису.

Нагадуємо, що «Електронний кабінет» знаходится на офіційному веб-порталі ДФС України за посиланням https://cabinet.sfs.gov.ua.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0