Разделы
Главная | Прочее | На вихідних працівниками «Фантому» упереджено 3 спроби вивезення товарів до непідконтрольної території України на 79 тисяч гривень

На вихідних працівниками «Фантому» упереджено 3 спроби вивезення товарів до непідконтрольної території України на 79 тисяч гривень

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

На вихідних співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками прикордонної служби України під час поглибленого огляду на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» автомобілю Mercedes Vito під керуванням мешканця с. Запорізьке  Волноваського району Донецької області було виявлено партію жіночої білизни орієнтовною вартістю 39,7 тис. гривень, яку громадянин намагався приховано перевезти до тимчасово неконтрольованої території України.

У той же день на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду "Майорське" співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області під час огляду транспортного засобу Renault Trafic під керуванням мешканця м. Горлівка виявлено взуття, сумки жіночі та спеції загальною вартістю 18,5 тис. гривень.Аналогічне порушення виявлено також на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду "Новотроїцьке", де працівниками податкової міліції проведено огляд транспортного засобу Citroen Jumper під керуванням мешканця м.Донецьк, який рухався до тимчасово окупованої території України. У ході огляду транспортного засобу виявлено електрообладнання на суму 20,8 тис. гривень, яке вказаний громадянин намагався перевезти через лінію зіткнення.

В усіх випадках товари, загальна вартість яких становить 79 тис. гривень, вилучені до прийняття законного рішення.

На підставі зібраних матеріалів відносно порушників складено протоколи за ч.1 ст.204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0