Разделы
Главная | Прочее | Мангуська ОДПІ: У Центрах обслуговування платників надано понад 5,2 тисячі адміністративних послуг

Мангуська ОДПІ: У Центрах обслуговування платників надано понад 5,2 тисячі адміністративних послуг

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

За січень-травень поточного року до Центрів обслуговування платників податків Мангуської ОДПІ за наданням адміністративних послуг звернулось понад 5,2 тисячі платників.

Найчастіше громадяни відвідують ЦОП для отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків  1538 та отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми та джерела виплачених доходів та утриманих податків 2725. Також зареєстровано  82 платників єдиного податку, надано 84 витягів з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 99 книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат суб’єктів господарювання, зареєстровано 312 книг обліку розрахункових операцій.

До послуг платників - комп’ютера, які підключені до мережі Інтернет і дають змогу платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та передавати звітність в електронному вигляді, для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0