Разделы
Главная | Прочее | Медаллю «За службу Україні» нагороджено працівника Волновасько-Мангушського управління ГУ ДФС у Донецькій області

Медаллю «За службу Україні» нагороджено працівника Волновасько-Мангушського управління ГУ ДФС у Донецькій області

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави. Конституція — це паспорт країни, тільки зріла держава може дозволити собі прийняти Основний Закон.

З нагоди святкування Дня Конституції України в залі районного будинку культури Мангушського району зібрались кращі працівники - держслужбовці, які зміцнюють авторитет району, дбають про розвиток його економіки та соціальної сфери, ведуть активну благодійну та громадську діяльність. На честь цієї події відбулось урочисте нагородження державних службовців.

Не оминула відзнака і податківців – знаком народної пошани медаллю «За службу Україні» було нагороджено головного державного ревізора - інспектора Мангушського відділу податків і зборів з юридичних осіб Волновасько-Мангушського управління ГУ ДФС у Донецькій області Любов Новікову.

 


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0