Разделы
Главная | Прочее | КПВВ «Мар`їнка»: 2 невдалі спроби перевезення ТМЦ на тимчасово окуповану територію України

КПВВ «Мар`їнка»: 2 невдалі спроби перевезення ТМЦ на тимчасово окуповану територію України

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Співробітники спецпідрозділу податкової міліції  ДФС, який залучений до складу Об’єднаних сил, спільно з працівниками прикордонної служби,
23-24 червня 2018 року під час несення служби на КПВВ “Мар’їнка” виявили факти порушення порядку переміщення товарів на тимчасово окуповану територію України та порядку провадження господарської діяльності.

23 червня 2018 року під час огляду автомобіля під керуванням мешканця смт. Гольмівський Донецької області, який прямував на тимчасово окуповану територію України, було виявлено оптоволоконний кабель довжиною 1500 м орієнтовною вартістю понад 15,0 тис. гривень.

Наступного дня під час огляду автомобіля під керуванням мешканця м. Димитрів Донецької області було виявлено аналогічне порушення – водій намагався приховано перевезти на тимчасово окуповану територію України  метал (мідь) листовий та у виробах вагою 67 кг орієнтовною вартістю 10,5 тис. грн та косметичні засоби в асортименті орієнтовною вартістю 5,8 тис. гривень.

Також вищезазначений громадянин України надавав послуги з перевезення пасажирів без державної реєстрації як суб'єкта господарювання за грошову винагороду у сумі 2,25 тис. гривень.

Відносно порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст. 204-3 та ч.1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, товарно-матеріальні цінності загальною орієнтовною вартістю 33,55 тис. гривень вилучено до прийняття законного рішення.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0