Разделы
Главная | Прочее | Чи може ФОП, який здійснює продаж в магазині на ринку, бути єдинником І групи?

Чи може ФОП, який здійснює продаж в магазині на ринку, бути єдинником І групи?

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Згідно з п. 291.4 Податкового кодексу України до І групи платників єдиного податку віднесено ФОП, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300 000 гривень.

Отже, фізична особа – підприємець, яка здійснює роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, не може бути платником єдиного податку І групи.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0