Разделы
Главная | Прочее | Легалізація ЗП – результати

Легалізація ЗП – результати

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Проведення роз’яснювальної роботи у вигляді співбесід з керівниками підприємств, які нараховують заробітну плату найманим працівникам на рівні або менше мінімальної,  має системний характер і такий підхід є досить ефективним. Але якщо співбесіди не дають позитивного результату – фіскальною службою вживаються контрольно-перевірочні заходи.

Як повідомили в Мангуській ОДПІ, з початку року в ході проведених заходів легалізовано 797 громадян, з них залучені до 41 були залучені до діяльності суб`єктами господарювання. В результаті до бюджету додатково надійшло 597,3 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску.

З метою виявлення підприємств, які нараховують заробітну плату найманим працівникам на рівні або менше мінімальної, було проведено 37 співбесід з суб’єктами господарювання. Як результат, 680 найманим працівникам підвищена заробітна плата.

Крім того, податківці звертають увагу на правопорушення, яке затосовують у своїй діяльності недоброчесні роботодавці. Це стосується    влаштування робітника на, так би мовити,  «стажування».

Нагадуємо, що закон не містить такого поняття, як «стажування». А це означає, що кожен роботодавець зобов’язаний у перший же день офіційно працевлаштувати працівника, тобто укласти трудовий договір, видати відповідний наказ і повідомити про органи ДФС за місцем реєстрації.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0