Разделы
Главная | Прочее | ВЛАСНИКИ НЕРУХОМОСТІ ПОПОВНИЛИ МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ НА 2,2 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

ВЛАСНИКИ НЕРУХОМОСТІ ПОПОВНИЛИ МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ НА 2,2 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

За січень-червень 2018 року власники нерухомості території обслуговування Мангуської ОДПІ перерахували до місцевих бюджетів 2,2 мільйонів гривень, що на 65 відсотків або більше надходжень аналогічного періоду 2017 року. Лідерами зі сплати податку на нерухомість є власники майна-юридичні особи, вони перерахували 1,5 мільйонів гривень. Фізичні особи сплатили 0,7 мільйон гривень.

Платники-юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до фіскальних органів за місцезнаходженням об'єкта оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Сума податку за об’єкти, які перебувають у власності фізичних осіб, визначається контролюючим органом за місцем реєстрації платника податків. Контролюючий орган до 1 липня надсилає податкові повідомлення-рішення про сплату суми податку фізичним особам. Громадяни повинні сплатити податок протягом 60 днів після отримання повідомлення-рішення. Отже граничний термін сплати громадянами податку на нерухоме майно ще не настав.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0