Разделы
Главная | Прочее | Платники податків Мангуської ОДПІ сплатили на підтримку армії майже млн грн військового збору

Платники податків Мангуської ОДПІ сплатили на підтримку армії майже млн грн військового збору

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

За шість місяців 2018 року платники Мангуської ОДПІ мобілізували до бюджету 5,6 млн.грн військового збору. Своєчасне та повне перерахування військового збору свідчить про сумлінне ставлення платників до конституційного обов'язку щодо податкових відрахувань.

Нагадаємо, що платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Військовий збір, який перераховують на модернізацію та реформування української армії, сплачується у розмірі 1,5 відс. від об’єкта оподаткування, що визначений статтею 163 Податкового кодексу України. Крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться і ряд інших. Зокрема – це орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля – продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.

Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків. 


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0