Разделы
Главная | Прочее | Платники земельного податку Мангуської ОДПІ спрямували до місцевих бюджетів майже 15,1 мільйон гривень

Платники земельного податку Мангуської ОДПІ спрямували до місцевих бюджетів майже 15,1 мільйон гривень

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Землекористувачі та власники землі Мангушського та Нікольського районів упродовж першого півріччя 2018 року сплатили до місцевих бюджетів майже 15,1 мільйон гривень.

Юридичні особи-платники земельного податку збагатили казну на 12,4 мільйона гривень, фізичні особи – 2,7 мільйона гривень.

Нагадаємо, що платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв), землекористувачі. Базою оподаткування є нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, а також площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.

Звертаємо увагу, що з 17.07.2018 набрав чинності наказ Мінагрополітики та продовольства України від 27.03.2018  № 162, яким внесено зміни до Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затверджений Наказом Мінагрополітики та продовольства України від 25.11.2016  № 489.

Порядком передбачено, що з 17.07.2018  для земельних ділянок, інформація про які не внесена до відомостей Державного земельного кадастру та у разі якщо у відомостях Державного земельного кадастру відсутній код Класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки, коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки (Кф) при розрахунку її нормативної грошової оцінки застосовується із значенням 3,0.

Таким чином, платники, які мають земельні ділянки, інформація про які не внесена до відомостей Державного земельного кадастру та у разі якщо у відомостях Державного земельного кадастру відсутній код Класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки, повинні подати до контролюючих органів уточнюючі податкові декларації за II півріччя 2018 року з новою довідкою (витягом) про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка видана з врахуванням вимог Порядку з 17.07.2018, як це передбачено  ст. 286 Податкового кодексу України.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0